content-hub - en to fo translation catalogue (8 entries)

en: Open
fo: Opna

en: Dismiss
fo: Vís burtur

en: Choose from
fo: Vel frá

en: Open with
fo: Opna við

en: Share to
fo: Luta til

en: Apps
fo: Forritanir

en: Devices
fo: Tóleindir

en: Cancel
fo: Angra
