content-hub - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
gl: Completouse a descarga

en: Open
gl: Abrir

en: Dismiss
gl: Rexeitar

en: Download Failed
gl: Produciuse un fallo na descarga

en: Choose from
gl: Escoller de

en: Open with
gl: Abrir con

en: Share to
gl: Compartir con

en: Apps
gl: Aplicativos

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
gl: Sentímolo, non hai ningún aplicativo instalado que proporcione este tipo de contido.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
gl: Sentímolo, non hai ningún aplicativo instalado que manexe este tipo de contido.

en: Devices
gl: Dispositivos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Transfer in progress
gl: Transferencia en proceso
