content-hub - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
hr: Preuzimanje završeno

en: Open
hr: Otvori

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Download Failed
hr: Preuzimanje neuspjelo

en: Choose from
hr: Odaberi s(a)

en: Open with
hr: Otvori s(a)

en: Share to
hr: Podijeli s(a)

en: Apps
hr: Aplikacije

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
hr: Isprika, trenutno nema instaliranih aplikacija koje pružaju ovakvu vrstu sadržaja.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
hr: Isprika, trenutno nema instaliranih aplikacija koje mogu rukovati ovakvom vrstom sadržaja.

en: Devices
hr: Uređaji

en: Cancel
hr: Odustani

en: Transfer in progress
hr: Prijenos u tijeku
