content-hub - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
hu: Letöltés befejezve

en: Open
hu: Megnyitás

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: Download Failed
hu: Sikertelen letöltés

en: Choose from
hu: Kiválasztás

en: Open with
hu: Megnyitás

en: Share to
hu: Megosztás

en: Apps
hu: Alkalmazások

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
hu: Sajnáljuk, de jelenleg nincs egyetlen olyan alkalmazás se telepítve, ami a megadott tartalomtípust biztosítaná.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
hu: Sajnáljuk, de jelenleg nincs egyetlen olyan alkalmazás se telepítve, ami a megadott tartalomtípust kezelné.

en: Devices
hu: Eszközök

en: Cancel
hu: Mégse

en: Transfer in progress
hu: Átvitel folyamatban
