content-hub - en to ia translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
ia: Discarga complete

en: Open
ia: Aperir

en: Dismiss
ia: Dimitter

en: Download Failed
ia: Discarga fallite

en: Choose from
ia: Seliger ex

en: Open with
ia: Aperir con

en: Share to
ia: Compartir con

en: Apps
ia: Applicationes

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ia: Displacente, il non ha actualmente alcun applicationes installate que pote suppler iste typo de contento.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ia: Displacente, il non ha actualmente alcun applicationes installate que pote tractar iste typo de contento.

en: Devices
ia: Dispositivos

en: Cancel
ia: Deler

en: Transfer in progress
ia: Transferentia in curso
