content-hub - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
it: Scaricamento completato

en: Open
it: Apri

en: Dismiss
it: Chiudi

en: Download Failed
it: Scaricamento non riuscito

en: Choose from
it: Scegli da

en: Open with
it: Apri con

en: Share to
it: Condividi con

en: Apps
it: App

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
it: Non ci sono app installate che possano fornire questo tipo di contenuto.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
it: Non ci sono app installate che possano gestire questo tipo di contenuto.

en: Devices
it: Dispositivi

en: Cancel
it: Annulla

en: Transfer in progress
it: Trasferimento in corso

en: Peer Picker Example
it: Esempio di Selezionatore di Peer

en: Sources
it: Sorgenti

en: Select source
it: Seleziona sorgente

en: Results
it: Risultati
