content-hub - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
ka: გადმოწერა დასრულებულია

en: Open
ka: გახსნა

en: Dismiss
ka: გაუქმება

en: Download Failed
ka: გადმოწერის შეცდომა

en: Choose from
ka: აირჩიეთ

en: Open with
ka: გამხსნელი პროგრამა

en: Share to
ka: გაზიარება

en: Apps
ka: აპები

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ka: უკაცრავად, ამჟამად აპლიკაციები, რომლებსაც ამ ტიპის შემცველობის მოწოდება შეუძლიათ, დაყენებული არაა.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ka: უკაცრავად, ამჟამად აპლიკაციები, რომლებსაც ამ ტიპის შემცველობის დამუშავება შეუძლიათ, დაყენებული არაა.

en: Devices
ka: მოწყობილობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Transfer in progress
ka: გადმოწერა მიმდინარეობს

en: Peer Picker Example
ka: პარტნიორის არჩევის მაგალითი

en: Sources
ka: წყაროები

en: Select source
ka: წყაროს მითითება

en: Results
ka: შედეგები
