content-hub - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
km: ទំនាញយក បានជោគជ័យ

en: Open
km: បើក

en: Dismiss
km: បណ្ដេញ​ចេញ

en: Download Failed
km: ទំនាញយក បានបរាជ័យ

en: Choose from
km: ជ្រើស​ពី

en: Open with
km: បើកជាមួយ

en: Share to
km: ចែករំលែកទៅ

en: Apps
km: កម្មវិធី

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
km: សូមទោស មិនមានកម្មវិធីណាមួយដែលបានដំឡើងនៅពេលបច្ចុប្បន្ននេះដែលអាចផ្តល់នូវប្រភេទមាតិកានេះបាន ។

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
km: សូមទោស មិនមានកម្មវិធីណាមួយដែលបានដំឡើងនៅពេលបច្ចុប្បន្ននេះដែលអាចគ្រប់គ្រងប្រភេទមាតិកានេះបាន ។

en: Devices
km: ឧបករណ៍​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Transfer in progress
km: កំពុងផ្ទេរប្រាក់
