content-hub - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Download Complete
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್ ಸಂಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Open with
kn: ಇದರೊಂದಿಗೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Apps
kn: ಆಪ್ಸ್‌‌

en: Devices
kn: ಸಾಧನಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು
