content-hub - en to ln translation catalogue (12 entries)

en: Download Complete
ln: Tɛ́lɛ́sarzɛma esili

en: Open
ln: Fúngola

en: Dismiss
ln: Bomba

en: Download Failed
ln: Tɛ́lɛ́sarzɛma ekatani

en: Choose from
ln: Pɔnɔ na

en: Open with
ln: Fungola na

en: Share to
ln: Kabola na

en: Apps
ln: Bisáliseli

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ln: Bolimbisi,esáliselo moko tɛ̂ efanda oyo ewuti na eloko oyo.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ln: Bolimbisi,esáliselo moko tɛ̂ efanda oyo ekoki kofungola eloko oyo.

en: Devices
ln: Bisalisi

en: Transfer in progress
ln: Botindi ezo koba
