content-hub - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
ms: Muat Turun Selesai

en: Open
ms: Buka

en: Dismiss
ms: Singkir

en: Download Failed
ms: Muat Turun Gagal

en: Choose from
ms: Pilih dari

en: Open with
ms: Buka dengan

en: Share to
ms: Kongsi dengan

en: Apps
ms: Apl

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ms: Maaf, buat masa ini tiada aplikasi terpasang yang dapat sediakan jenis kandungan ini.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ms: Maaf, buat masa ini tiada aplikasi terpasang yang dapat kendalikan jenis kandungan ini.

en: Devices
ms: Peranti

en: Cancel
ms: Batal

en: Transfer in progress
ms: Pemindahan berjalan
