content-hub - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Download Complete
ne: डाउनलोड सम्पन्न

en: Open
ne: खुला

en: Dismiss
ne: खारेज

en: Download Failed
ne: डाउनलोड असफल

en: Choose from
ne: निम्नबाट छान्नुहोस्

en: Open with
ne: निम्नबाट खोल्नुहोस्

en: Share to
ne: निम्नसंग बाँड्नुहोस्

en: Apps
ne: अनुप्रयोगहरू

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ne: माफ गर्नुहोस् , यस प्रकारको सामग्री प्रदान गर्न सक्ने कुनै पनि अनुप्रयोगहरू हाल स्थापित भएका छैनन् ।

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ne: माफ गर्नुहोस् , यस प्रकारको सामग्रीलाई ह्यान्डल गर्न सक्ने कुनै पनि अनुप्रयोगहरू हाल स्थापित भएका छैनन् ।

en: Devices
ne: यन्त्रहरू

en: Transfer in progress
ne: सार्ने कार्य हुँदैछ
