content-hub - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Download Complete
nl: Downloaden is voltooid

en: Open
nl: Openen

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Download Failed
nl: Downloaden is mislukt

en: Choose from
nl: Selecteer

en: Open with
nl: Openen met

en: Share to
nl: Delen op

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
nl: Sorry, er is momenteel geen app geïnstalleerd die dit type bestand kan aanmaken.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
nl: Sorry, er is momenteel geen app geïnstalleerd die met dit type bestand kan omgaan.

en: Devices
nl: Apparaten

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Transfer in progress
nl: Overdracht is bezig

en: Peer Picker Example
nl: Keuzevoorbeeld

en: Sources
nl: Bronnen

en: Select source
nl: Kies een bron

en: Results
nl: Resultaten
