content-hub - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ ਮੁਕੰਮਲ

en: Open
pa: ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Dismiss
pa: ਅਣਡਿੱਠਾ

en: Download Failed
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਇਆ

en: Choose from
pa: ਇਸ ਤੋਂ ਚੁਣੋ

en: Open with
pa: ਇਸ ਨਾਲ ਖੋਲ੍ਹੋ

en: Share to
pa: ਸਾਂਝਾ ਕਰੋ

en: Apps
pa: ਐਪਸ

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
pa: ਮੁਆਫ਼ੀ, ਇੱਥੇ ਮੌਜੂਦਾ ਤੌਰ ਤੇ ਕੋਈ ਐਪਸ ਇੰਸਟਾਲ ਨਹੀਂ ਹਨ ਜੋ ਇਸ ਕਿਸਮ ਦੀ ਸਮੱਗਰੀ ਮੁਹੱਈਆ ਕਰਵਾਉਣ।

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
pa: ਮੁਆਫ਼ੀ, ਇੱਥੇ ਮੌਜੂਦਾ ਤੌਰ ਤੇ ਕੋਈ ਐਪਸ ਇੰਸਟਾਲ ਨਹੀਂ ਹਨ ਜੋ ਇਸ ਕਿਸਮ ਦੀ ਸਮੱਗਰੀ ਸੰਭਾਲਣ।

en: Devices
pa: ਯੰਤਰ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Transfer in progress
pa: ਟਰਾਂਸਫਰ ਜਾਰੀ ਹੈ
