content-hub - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
pl: Zakończono pobieranie

en: Open
pl: Otwórz

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Download Failed
pl: Pobieranie nieudane

en: Choose from
pl: Wybierz z

en: Open with
pl: Otwórz za pomocą

en: Share to
pl: Udostępnij dla

en: Apps
pl: Programy

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
pl: Niestety nie zainstalowano żadnego programu, który oferowałby treści tego typu.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
pl: Niestety nie zainstalowano żadnego programu, który obsługiwałby treści tego typu.

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Transfer in progress
pl: Przesyłanie w toku

en: Peer Picker Example
pl: Przykład selektora peer-to-peer

en: Sources
pl: Źródła

en: Select source
pl: Wybierz źródło

en: Results
pl: Wyniki
