content-hub - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
pt: Transferência concluída

en: Open
pt: Abrir

en: Dismiss
pt: Descartar

en: Download Failed
pt: A transferência falhou

en: Choose from
pt: Escolha de

en: Open with
pt: Abrir com

en: Share to
pt: Partilhar para

en: Apps
pt: Aplicações

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
pt: Atualmente não estão instaladas apps que consigam fornecer este tipo de conteúdo.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
pt: Atualmente não estão instaladas apps que consigam lidar com este tipo de conteúdo.

en: Devices
pt: Dispositivos

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Transfer in progress
pt: Transferência em progresso

en: Peer Picker Example
pt: Exemplo de Selecionador de Pares

en: Sources
pt: Fontes

en: Select source
pt: Selecionar fonte

en: Results
pt: Resultados
