content-hub - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
ro: Descărcare completă

en: Open
ro: Deschide

en: Dismiss
ro: Renunță

en: Download Failed
ro: Descărcarea a eșuat

en: Choose from
ro: Alegeți din

en: Open with
ro: Deschide cu

en: Share to
ro: Partajați către

en: Apps
ro: Aplicații

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ro: Încă nu există aplicații instalate care să asigure acest tip de conținut.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ro: Încă nu există aplicații instalate care să gestioneze acest tip de conținut.

en: Devices
ro: Dispozitive

en: Cancel
ro: Anulează

en: Transfer in progress
ro: Transfer în desfășurare
