content-hub - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
ru: Загрузка завершена

en: Open
ru: Открыть

en: Dismiss
ru: Отменить

en: Download Failed
ru: Ошибка загрузки

en: Choose from
ru: Выбрать из

en: Open with
ru: Открыть с помощью

en: Share to
ru: Поделиться с

en: Apps
ru: Приложения

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ru: Извините, но приложения, предоставляющие данный тип содержимого, не установлены.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ru: Извините, но приложения, работающие с данным типом содержимого, не установлены.

en: Devices
ru: Устройства

en: Cancel
ru: Отмена

en: Transfer in progress
ru: Выполняется передача

en: Peer Picker Example
ru: Пример выбора пар

en: Sources
ru: Источники

en: Select source
ru: Выберите источник

en: Results
ru: Результаты
