content-hub - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
sk: Sťahovanie dokončené

en: Open
sk: Otvoriť

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Download Failed
sk: Sťahovanie neúspešné

en: Choose from
sk: Vybrať z

en: Open with
sk: Otvoriť s

en: Share to
sk: Zdieľať

en: Apps
sk: Aplikácie

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
sk: Prepáčte, aktuálne nie sú nainštalované žiadne aplikácie, ktoré dokážu poskytovať tento typ obsahu.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
sk: Prepáčte, aktuálne nie sú nainštalované žiadne aplikácie, ktoré dokážu spracovať tento typ obsahu.

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Transfer in progress
sk: Prenos prebieha
