content-hub - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
sl: Prejem je končan

en: Open
sl: Odpri

en: Dismiss
sl: Opusti

en: Download Failed
sl: Prejem ni uspel

en: Choose from
sl: Izberi med

en: Open with
sl: Odpri z

en: Share to
sl: Souporaba z

en: Apps
sl: Programi

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
sl: Trenutno ni nameščenih namenskih programov za ponudbo te vrste vsebine.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
sl: Trenutno ni nameščenih namenskih programov za obravnavo te vrste vsebine.

en: Devices
sl: Naprave

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Transfer in progress
sl: Poteka prenos
