content-hub - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Download Complete
sv: Hämtning färdig

en: Open
sv: Öppna

en: Dismiss
sv: Avvisa

en: Download Failed
sv: Hämtning misslyckades

en: Choose from
sv: Välj från

en: Open with
sv: Öppna med

en: Share to
sv: Dela på

en: Apps
sv: Program

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
sv: Det finns tyvärr inga installerade program som kan tillhandahålla den här sortens innehåll.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
sv: Det finns tyvärr inga installerade program som kan hantera den här sortens innehåll.

en: Devices
sv: Enheter

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Transfer in progress
sv: Överföring pågår

en: Peer Picker Example
sv: Jämlike väljare exempel

en: Sources
sv: Källor

en: Select source
sv: Välj källa

en: Results
sv: Resultat
