content-hub - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
be: Запампоўка скончана

en: Open
be: Адкрыць

en: Dismiss
be: Адкінуць

en: Download Failed
be: Памылка пры спробе атрымання

en: Choose from
be: Выберыце з

en: Open with
be: Адкрыць з дапамогай

en: Share to
be: Падзяліцца

en: Apps
be: Прыкладанні

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
be: Прабачце, прадастаўленне гэтага тыпу дадзеных не прадугледжана ні ў адной з усталяваных праграм.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
be: Прабачце, апрацоўка гэтага тыпу дадзеных не прадугледжана ні ў адной з усталяваных праграм.

en: Devices
be: Прылады

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Transfer in progress
be: Перадача дадзеных
