content-hub - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
eu: Deskarga burututa

en: Open
eu: Ireki

en: Dismiss
eu: Baztertu

en: Download Failed
eu: Deskargak huts egin du

en: Choose from
eu: Aukeratu hemendik

en: Open with
eu: Ireki honekin

en: Share to
eu: Partekatu hemen

en: Apps
eu: Aplikazioak

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
eu: Sentitzen dugu, une honetan ez dago eduki mota hau horni dezakeen aplikaziorik.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
eu: Sentitzen dugu, une honetan ez dago eduki mota hau maneia dezakeen aplikaziorik.

en: Devices
eu: Gailuak

en: Cancel
eu: Utzi

en: Transfer in progress
eu: Transferentzia lanean
