content-hub - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
lv: Lejupielāde pabeigta

en: Open
lv: Atvērt

en: Dismiss
lv: Atmest

en: Download Failed
lv: Neizdevās lejupielādēt

en: Choose from
lv: Izvēlieties formu

en: Open with
lv: Atvērt ar

en: Share to
lv: Koplietot uz

en: Apps
lv: Lietotnes

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
lv: Diemžēl nav uzinstalētas tādas lietotnes, kas var sniegt šāda veida saturu.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
lv: Diemžēl nav uzinstalētas tādas lietotnes, kas var apstādāt šāda veida saturu.

en: Devices
lv: Ierīces

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Transfer in progress
lv: Notiek pārsūtīšana
