content-hub - en to nb translation catalogue (16 entries)

en: Download Complete
nb: Nedlasting fullført

en: Open
nb: Åpne

en: Dismiss
nb: Avslå

en: Download Failed
nb: Nedlasting mislyktes

en: Choose from
nb: Velg mellom

en: Open with
nb: Åpne med

en: Share to
nb: Del via

en: Apps
nb: Programmer

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
nb: Du har ingen installerte programmer som tilbyr slikt innhold.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
nb: Du har ingen installerte programmer som kan håndtere slikt innhold.

en: Devices
nb: Enheter

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Transfer in progress
nb: Overføring pågår

en: Sources
nb: Kilder

en: Select source
nb: Velg kilde

en: Results
nb: Resultater
