content-hub - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
sq: Sharkimi Përfundoi

en: Open
sq: Hape

en: Dismiss
sq: Anulloje

en: Download Failed
sq: Shkarkimi Dështoi

en: Choose from
sq: Zgjidh nga

en: Open with
sq: Hap me

en: Share to
sq: Shpërndaje tek

en: Apps
sq: Programet

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
sq: Më vjen keq, për momentin nuk ka asnjë program të instaluar që mund të japë këtë lloj përmbajtjeje.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
sq: Më vjan keq, nuk ka asnjë program të instaluar që mund ta hapë këtë lloj përmbajtjeje.

en: Devices
sq: Pajisjet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Transfer in progress
sq: Transferimi në progres
