content-hub - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Download Complete
ug: چۈشۈرۈش تاماملاندى

en: Open
ug: ئاچ

en: Dismiss
ug: تاشلىۋەت

en: Download Failed
ug: چۈشۈرۈش مەغلۇپ بولدى

en: Choose from
ug: بۇ يەردىن تاللاش

en: Open with
ug: ئاچىدىغان پروگرامما

en: Share to
ug: بۇنىڭ بىلەن ھەمبەھىرلەش

en: Apps
ug: ئەپلەر

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can provide this type of content.
ug: كەچۈرۈڭ، ھازىر بۇ خىلدىكى مەزمۇننى تەمىنلەيدىغان ھېچقانداق ئەپ تېخى ئورنىتىلماپتۇ.

en: Sorry, there aren't currently any apps installed that can handle this type of content.
ug: كەچۈرۈڭ، ھازىر بۇ خىلدىكى مەزمۇننى بىر تەرەپ قىلالايدىغان ھېچقانداق ئەپ تېخى ئورنىتىلماپتۇ.

en: Devices
ug: ئۈسكۈنىلەر

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Transfer in progress
ug: يوللاۋاتىدۇ
