Corebird - en to ga translation catalogue (24 entries)

note: TRANSLATORS: This gets appended to the "replying to" line * in a tweet. Example: "Replying to Foo and Bar" where * "and Bar" comes from this string.
en: and
ga: agus

en: Direct Messages
ga: Teachtaireachtaí Díreacha

en: Favorites
ga: Croíthe

en: Home
ga: Baile

en: List
ga: Liosta

en: Lists
ga: Liostaí

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Delete
ga: Scrois

en: Block %s
ga: Coisc %s

en: Now
ga: Anois

en: Open
ga: Oscail

en: Follow
ga: Lean

en: Unfollow
ga: Á Leanúint

en: Save
ga: Sábháil

[ctx: emoji category]
en: Flags
ga: Bratacha

en: Send
ga: Seol

en: Tweets
ga: Tweetanna

en: Followers
ga: Leantóirí

en: Following
ga: Á Leanúint

[ctx: shortcuts window]
en: Tweets
ga: Tweetanna

[ctx: shortcuts window]
en: Retweet
ga: Atweetáil

[ctx: shortcuts window]
en: Reply
ga: Freagra

en: Reply
ga: Freagra

en: Unblock
ga: Díchoisc
