Corebird - en to pl translation catalogue (207 entries)

en: Twitter Client
pl: Klient Twittera

en: Corebird is a native GTK+ twitter client that provides vital features such as Direct Messages (DMs), tweet notifications, conversation views.
pl: Corebird jest klientem Twittera natywnym dla biblioteki GTK+ dostarczającym takie ważne funkcje, jak prywatne wiadomości, powiadomienia o tweetach oraz widok rozmowy.

en: Additional features include local viewing of videos, multiple inline images, Lists, Filters, multiple accounts, etc.
pl: Dodatkowe funkcje obejmują lokalne wyświetlanie filmów i wielu obrazów osadzonych w tweetach oraz obsługę list, filtrów i wielu kont na raz.

en: Generic timeline view when using Corebird
pl: Oś czasu programu Corebird

en: Typical Twitter profile
pl: Typowy profil Twittera

en: Account settings can be configured
pl: Można konfigurować ustawienia konta

en: Use Twitter from within a normal desktop application
pl: Korzystanie z Twittera w zwykłym programie

note: TRANSLATORS: This is the start of a "Replying to" line in a tweet
en: Replying to
pl: W odpowiedzi do

note: TRANSLATORS: This gets appended to the "replying to" line * in a tweet. Example: "Replying to Foo and Bar" where * "and Bar" comes from this string.
en: and
pl: i

note: TRANSLATORS: This gets appended to the "replying to" line * in a tweet
en: and %d others
pl: i %d innych

en: Direct Conversation
pl: Prywatna rozmowa

en: %d new Message from %s | %d new Messages from %s
pl[0]: %d nowa wiadomość od %s
pl[1]: %d nowe wiadomości od %s
pl[2]: %d nowych wiadomości od %s
pl[3]: %d nowych wiadomości od %s

en: New direct message from %s
pl: Nowa wiadomość prywatna od %s

en: Direct Messages
pl: Wiadomości prywatne

en: Could not load tweets
pl: Nie można wczytać tweetów

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Add new Filter
pl: Dodanie nowego filtru

en: Filters
pl: Filtry

en: %s retweeted %s
pl: Użytkownik %s podał dalej tweet użytkownika %s

en: %s tweeted
pl: Użytkownik %s napisał tweet

en: %d new Tweet! | %d new Tweets!
pl[0]: %d nowy tweet
pl[1]: %d nowe tweety
pl[2]: %d nowych tweetów
pl[3]: %d nowych tweetów

en: Home
pl: Główna

en: List
pl: Lista

en: Lists
pl: Listy

en: Show configured accounts
pl: Wyświetla skonfigurowane konta

en: Compose Tweet
pl: Napisz tweet

en: Add new Account
pl: Dodanie nowego konta

en: %s mentioned %s
pl: Użytkownik %s wspomniał użytkownika %s

en: Mentions
pl: Wzmianki

en: Suspended Account
pl: Zawieszone konto

en: Protected profile
pl: Profil chroniony

en: Tweet to @%s
pl: Tweet do @%s

en: Protected Profile
pl: Profil chroniony

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: Could not show tweet
pl: Nie można wyświetlić tweeta

en: Retweets
pl: Podane dalej

en: Open in Browser
pl: Otwórz w przeglądarce

en: Source
pl: Źródło

en: Tweet Details
pl: Szczegóły tweeta

en: (%d unread) | (%d unread)
pl[0]: (%d nieprzeczytana)
pl[1]: (%d nieprzeczytane)
pl[2]: (%d nieprzeczytanych)
pl[3]: (%d nieprzeczytanych)

en: Delete
pl: Usuń

en: Block %s
pl: Zablokuj użytkownika %s

en: This tweet contains images marked as inappropriate
pl: Ten tweet zawiera obrazy oznaczone jako nieodpowiednie

en: Show anyway
pl: Wyświetl mimo to

en: Now
pl: Teraz

en: %dm
pl: %d min

en: %dh
pl: %d godz.

en: Don’t have a Twitter account yet?
pl: Nie masz jeszcze konta serwisu Twitter?

en: Create one
pl: Utwórz konto

en: Unauthorized. Most of the time, this means that there’s something wrong with the Twitter servers and you should try again later
pl: Brak upoważnienia. Zwykle oznacza to, że coś jest nie tak z serwerami Twittera i powinno się spróbować później

en: Could not open %s
pl: Nie można otworzyć %s

en: Wrong PIN
pl: Błędny numer PIN

en: Account already in use
pl: Konto jest już używane

en: No users found
pl: Nie odnaleziono żadnych użytkowników

en: Select Image
pl: Wybór obrazu

en: Open
pl: Otwórz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Unfollow
pl: Przestań obserwować

en: Copy URL
pl: Skopiuj adres URL

en: Save as…
pl: Zapisz jako…

en: Save Video
pl: Zapis filmu

en: Save Image
pl: Zapis obrazu

en: Save
pl: Zapisz

en: Loading…
pl: Wczytywanie…

en: No entries found
pl: Nie odnaleziono żadnych wpisów

en: Retry
pl: Ponów

en: Select Banner Image
pl: Wybór obrazu banera

en: Image does not meet minimum size requirements:
pl: Obraz nie spełnia minimalnych wymaganych wymiarów:

en: Minimum width: %d pixel | Minimum width: %d pixels
pl[0]: Minimalna szerokość: %d piksel
pl[1]: Minimalna szerokość: %d piksele
pl[2]: Minimalna szerokość: %d pikseli
pl[3]: Minimalna szerokość: %d pikseli

en: Minimum height: %d pixel | Minimum height: %d pixels
pl[0]: Minimalna wysokość: %d piksel
pl[1]: Minimalna wysokość: %d piksele
pl[2]: Minimalna wysokość: %d pikseli
pl[3]: Minimalna wysokość: %d pikseli

en: Pick
pl: Wybierz

en: Quote tweet
pl: Cytowanie tweeta

en: Selected file is not an image.
pl: Wybrany plik nie jest obrazem.

en: Back
pl: Wstecz

en: The selected image is too big. The maximum file size per image is %'d MB
pl: Wybrany obraz jest za duży. Maksymalny rozmiar pliku na obraz to %'d MB.

en: Only one GIF file per tweet is allowed.
pl: Dozwolony jest tylko jeden plik GIF na tweet.

en: Insert Emoji
pl: Wstaw emoji

en: Modify Filter
pl: Modyfikacja filtru

en: Matches
pl: Pasujące

en: Doesn’t match
pl: Niepasujące

en: Modify Snippet
pl: Modyfikacja wstawki

en: Snippet can’t be empty
pl: Wstawka nie może być pusta

en: Replacement can’t be empty
pl: Zamiennik nie może być pusty

en: Snippet may not contain whitespace
pl: Wstawka nie może zawierać spacji

en: Snippet already exists
pl: Wstawka już istnieje

en: Hey, check out this new #Corebird version! \ (•◡•) / #cool #newisalwaysbetter
pl: Hej, #Corebird ma nową wersję! \ (•◡•) / #super #nowejestzawszelepsze

en: Add to or Remove User From List
pl: Dodawanie lub usuwanie użytkowników z listy

en: You have no lists.
pl: Nie ma żadnych list.

en: About Corebird
pl: O programie Corebird

en: New Account
pl: Nowe konto

en: To authenticate Corebird, you need a PIN from twitter.com with the account you wish to add
pl: Aby uwierzytelnić program Corebird, należy podać PIN z serwisu twitter.com dla dodawanego konta

en: Request PIN
pl: Zażądaj kod PIN

en: Enter PIN from twitter.com below:
pl: Proszę podać kod PIN z serwisu twitter.com poniżej:

en: PIN
pl: Kod PIN

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Name
pl: Nazwa

en: Website
pl: Strona WWW

en: Autostart
pl: Automatyczne uruchamianie

en: Do you really want to delete this account?
pl: Na pewno usunąć to konto?

[ctx: emoji category]
en: Smileys & People
pl: Uśmieszki i osoby

[ctx: emoji category]
en: Body & Clothing
pl: Ciało i ubrania

[ctx: emoji category]
en: Animals & Nature
pl: Zwierzęta i przyroda

[ctx: emoji category]
en: Food & Drink
pl: Jedzenie i napoje

[ctx: emoji category]
en: Travel & Places
pl: Podróże i miejsca

[ctx: emoji category]
en: Activities
pl: Sport

[ctx: emoji category]
en: Objects
pl: Rzeczy

[ctx: emoji category]
en: Symbols
pl: Symbole

[ctx: emoji category]
en: Flags
pl: Flagi

en: No Results Found
pl: Brak wyników

en: Try a different search
pl: Proszę spróbować innych słów

en: Send
pl: Wyślij

en: Add Image
pl: Dodaj obraz

en: Show favorite images
pl: Wyświetla ulubione obrazy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Usuń subskrypcję

en: Subscribers:
pl: Subskrybenci:

en: Members:
pl: Członkowie:

en: Creator:
pl: Twórca:

en: Created at:
pl: Utworzono:

en: Edit
pl: Modyfikuj

en: Mode:
pl: Tryb:

en: Private
pl: Prywatny

en: Public
pl: Publiczny

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: About
pl: O programie

en: Quit
pl: Zakończ

en: Add New Filter
pl: Dodanie nowego filtru

en: Add New Snippet
pl: Dodanie nowej wstawki

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Create New List
pl: Utwórz nową listę

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Create
pl: Utwórz

en: Write Direct Message
pl: Napisz prywatną wiadomość

en: Add to/Remove from List
pl: Dodaj/usuń z listy

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Muted
pl: Wyciszony

en: Retweets disabled
pl: Wyłączono podawanie dalej

en: Follows you
pl: Obserwuje cię

en: Tweets
pl: Tweety

en: Followers
pl: Obserwujący

en: Following
pl: Obserwowanie

en: Show inline media
pl: Multimedia w wiadomościach

en: Always show
pl: Wyświetlanie

en: Always hide
pl: Ukrywanie

en: Hide in timeline
pl: Ukrywanie na osi czasu

en: Auto scroll on new tweets
pl: Automatyczne przewijanie do nowych tweetów

en: Double-click activation
pl: Aktywacja podwójnym kliknięciem

en: Interface
pl: Interfejs

en: On New Tweets
pl: Po otrzymaniu nowych tweetów

en: Actions
pl: Działania

en: On New Mentions
pl: Po otrzymaniu nowych wzmianek

en: On New Messages
pl: Po otrzymaniu nowych wiadomości

en: Never
pl: Nigdy

en: Every
pl: Każdy

en: Stack 5
pl: Co pięć

en: Stack 10
pl: Co dziesięć

en: Stack 25
pl: Co dwadzieścia pięć

en: Stack 50
pl: Co pięćdziesiąt

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Round avatars
pl: Okrągłe awatary

en: Remove trailing hashtags
pl: Usuwanie końcowych znaczników #

en: Remove media links
pl: Usuwanie odnośników do multimediów

en: Hide inappropriate content
pl: Ukrywanie nieodpowiednich treści

en: No snippets configured.
pl: Nie skonfigurowano żadnych wstawek.

en: You can activate snippets by writing the keyword and pressing TAB.
pl: Można aktywować wstawkę pisząc słowo kluczowe i naciskając klawisz Tab.

en: Snippets
pl: Wstawki

[ctx: shortcuts window]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: shortcuts window]
en: Compose Tweet
pl: Napisanie tweeta

[ctx: shortcuts window]
en: Show Account settings
pl: Wyświetlenie ustawień konta

[ctx: shortcuts window]
en: Show Accounts Popover
pl: Wyświetlenie okienka kont

[ctx: shortcuts window]
en: Show Application Settings
pl: Wyświetlenie ustawień programu

[ctx: shortcuts window]
en: Toggle Topbar
pl: Przełączenie górnego paska

[ctx: shortcuts window]
en: Go Back
pl: Wstecz

[ctx: shortcuts window]
en: Go Forward
pl: Dalej

[ctx: shortcuts window]
en: Go to nth page
pl: Przejście do n-tej strony

[ctx: shortcuts window]
en: Tweets
pl: Tweety

[ctx: shortcuts window]
en: Retweet
pl: Podanie tweeta dalej

[ctx: shortcuts window]
en: Favorite
pl: Dodanie do ulubionych

[ctx: shortcuts window]
en: Reply
pl: Odpowiadanie

[ctx: shortcuts window]
en: Quote
pl: Cytowanie

[ctx: shortcuts window]
en: Show Details
pl: Wyświetlenie szczegółów

[ctx: shortcuts window]
en: Delete
pl: Usunięcie

[ctx: shortcuts window]
en: Compose
pl: Pisanie

en: Show Emoji Chooser
pl: Wyświetlenie okna wyboru emoji

en: Start new conversation
pl: Rozpocznij nową rozmowę

en: With:
pl: Z:

en: Go
pl: Przejdź

en: Quote
pl: Cytuj

en: Retweet tweet
pl: Podaj tweet dalej

en: Favorite tweet
pl: Dodaj tweet do ulubionych

en: Reply to tweet
pl: Odpowiedz na tweet

en: More
pl: Więcej

en: Favorite
pl: Dodaje do ulubionych

en: Reply
pl: Odpowiada

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Show settings of this account
pl: Wyświetla ustawienia tego konta

en: Open in new window
pl: Otwiera w nowym oknie

en: Go to profile
pl: Przejdź do profilu

en: Created
pl: Utworzono

en: Subscribed to
pl: Subskrybowano do
