Corebird - en to sr translation catalogue (209 entries)

en: Corebird
sr: Корберд

en: Twitter Client
sr: Твитер клијент

en: Corebird is a native GTK+ twitter client that provides vital features such as Direct Messages (DMs), tweet notifications, conversation views.
sr: Корберд је домаћи ГТК+ твитер клијент који пружа основне могућности као што су директне поруке, обавештења о твитовима и прегледе разговора.

en: Additional features include local viewing of videos, multiple inline images, Lists, Filters, multiple accounts, etc.
sr: Додатне могућности садрже локално прегледање видео записа, вишеструке угнежђене слике, спискове, филтере, вишеструке налоге и тако даље.

en: Generic timeline view when using Corebird
sr: Општи преглед временске линије када се користи Корберд

en: Typical Twitter profile
sr: Уобичајени Твитер профил

en: Account settings can be configured
sr: Подешавања налога се могу мењати

en: Use Twitter from within a normal desktop application
sr: Користите Твитер помоћу обичног рачунарског програма

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: twitter;
sr: twitter;tviter;твитер;

note: TRANSLATORS: This is the start of a "Replying to" line in a tweet
en: Replying to
sr: Одговор за

note: TRANSLATORS: This gets appended to the "replying to" line * in a tweet. Example: "Replying to Foo and Bar" where * "and Bar" comes from this string.
en: and
sr: и

note: TRANSLATORS: This gets appended to the "replying to" line * in a tweet
en: and %d others
sr: и %d других

en: Direct Conversation
sr: Директни разговори

en: %d new Message from %s | %d new Messages from %s
sr[0]: %d нова порука од %s
sr[1]: %d нове поруке од %s
sr[2]: %d нових порука од %s

en: New direct message from %s
sr: Нова директна порука од %s

en: Direct Messages
sr: Директне поруке

en: Could not load tweets
sr: Не могу да учитам твитове

en: Favorites
sr: Омиљено

en: Add new Filter
sr: Додај нови филтер

en: Filters
sr: Филтери

en: %s retweeted %s
sr: %s је поново твитовао/ла %s

en: %s tweeted
sr: %s је твитовао/ла

en: %d new Tweet! | %d new Tweets!
sr[0]: %d нови твит!
sr[1]: %d нова твита!
sr[2]: %d нових твитова!

en: Home
sr: Почетна

en: List
sr: Списак

en: Lists
sr: Спискови

en: Show configured accounts
sr: Прикажи подешене налоге

en: Compose Tweet
sr: Састави твит

en: Add new Account
sr: Додај нови налог

en: %s mentioned %s
sr: %s спомену %s

en: Mentions
sr: Спомињања

en: Suspended Account
sr: Обустављени налог

en: Protected profile
sr: Заштићен профил

en: Tweet to @%s
sr: Твитуј ка @%s

en: Protected Profile
sr: Заштићени профил

en: Search
sr: Претрага

en: Load More
sr: Учитај још

en: Could not show tweet
sr: Не могу да прикажем твит

en: Retweets
sr: поновних твитова

en: Open in Browser
sr: Отвори у прегледачу

en: Source
sr: извор

en: Tweet Details
sr: појединости твита

en: (%d unread) | (%d unread)
sr[0]: (%d непрочитана)
sr[1]: (%d непрочитане)
sr[2]: (%d непрочитаних)

en: Delete
sr: Обриши

en: Block %s
sr: Блокирај %s

en: This tweet contains images marked as inappropriate
sr: Означено је да овај твит садржи недоличне слике

en: Show anyway
sr: Ипак прикажи

en: Now
sr: сада

en: %dm
sr: %dм

en: %dh
sr: %dч

en: Don’t have a Twitter account yet?
sr: Још немате Твитер налог?

en: Create one
sr: Направи налог

en: Unauthorized. Most of the time, this means that there’s something wrong with the Twitter servers and you should try again later
sr: Неовлашћено. У већини случајева ово значи да нешто није у реду са Твитеровим серверима и да требате покушати касније

en: Could not open %s
sr: Не могу да отворим %s

en: Wrong PIN
sr: Погрешан ПИН

en: Account already in use
sr: Налог се већ користи

en: No users found
sr: Нема пронађених корисника

en: Select Image
sr: Изабери слику

en: Open
sr: Отвори

en: Cancel
sr: Откажи

en: Follow
sr: Прати

en: Unfollow
sr: Престани са праћењем

en: Copy URL
sr: Копирај УРЛ

en: Save as…
sr: Сачувај као…

en: Save Video
sr: Сачувај видео

en: Save Image
sr: Сачувај слику

en: Save
sr: Сачувај

en: Loading…
sr: Учитавам…

en: No entries found
sr: Нема пронађених уноса

en: Retry
sr: Поново покушај

en: Select Banner Image
sr: Изаберите слику барјака

en: Image does not meet minimum size requirements:
sr: Слика не испуњава минималне захтеве о величини:

en: Minimum width: %d pixel | Minimum width: %d pixels
sr[0]: Минимална ширина: %d пиксел
sr[1]: Минимална ширина: %d пиксела
sr[2]: Минимална ширина: %d пиксела

en: Minimum height: %d pixel | Minimum height: %d pixels
sr[0]: Минимална висина: %d пиксел
sr[1]: Минимална висина: %d пиксела
sr[2]: Минимална висина: %d пиксела

en: Pick
sr: Изабери

en: Quote tweet
sr: Цитирај твит

en: Selected file is not an image.
sr: Изабрана датотека није слика.

en: Back
sr: Назад

en: The selected image is too big. The maximum file size per image is %'d MB
sr: Изабрана слика је сувише велика. Највећа дозвољена величина датотеке по слици је %'d мегабајта

en: Only one GIF file per tweet is allowed.
sr: Дозвољен је само један ГИФ по твиту.

en: Insert Emoji
sr: Убаци емоџи

en: Modify Filter
sr: Измени филтер

en: Matches
sr: подудара се

en: Doesn’t match
sr: Не поклапа се

en: Modify Snippet
sr: Измени исечак

en: Snippet can’t be empty
sr: Исечак не може бити празан

en: Replacement can’t be empty
sr: Замена не може бити празна

en: Snippet may not contain whitespace
sr: Исечак не може садржати размак

en: Snippet already exists
sr: Исечак већ постоји

en: Hey, check out this new #Corebird version! \ (•◡•) / #cool #newisalwaysbetter
sr: Хеј, баци поглед на ново #Corebird издање! \ (•◡•) / #cool #новојеувекбоље

en: Add to or Remove User From List
sr: Додај или уклони корисника са списка

en: You have no lists.
sr: Немате ниједан списак.

en: About Corebird
sr: О Корберду

en: New Account
sr: Нови налог

en: To authenticate Corebird, you need a PIN from twitter.com with the account you wish to add
sr: Да бисте овластили Корберд, морате унети ПИН са twitter.com преко налога којег желите додати

en: Request PIN
sr: Затражи ПИН

en: Enter PIN from twitter.com below:
sr: Унесите ПИН са twitter.com испод:

en: PIN
sr: ПИН

en: Confirm
sr: Потврди

en: Account Settings
sr: Подешавања налога

en: Name
sr: Име

en: Website
sr: Веб сајт

en: Autostart
sr: Самостално покрени

en: Do you really want to delete this account?
sr: Да ли стварно желите обрисати овај налог?

[ctx: emoji category]
en: Smileys & People
sr: Смешци и људи

[ctx: emoji category]
en: Body & Clothing
sr: Тело и одећа

[ctx: emoji category]
en: Animals & Nature
sr: Животиње и природа

[ctx: emoji category]
en: Food & Drink
sr: Храна и пиће

[ctx: emoji category]
en: Travel & Places
sr: Путовање и места

[ctx: emoji category]
en: Activities
sr: Активности

[ctx: emoji category]
en: Objects
sr: Ствари

[ctx: emoji category]
en: Symbols
sr: Знакови

[ctx: emoji category]
en: Flags
sr: Заставе

en: No Results Found
sr: Нема резултата

en: Try a different search
sr: Пробајте са другачијом претрагом

en: Send
sr: Пошаљи

en: Add Image
sr: Додај слику

en: Show favorite images
sr: Прикажи омиљене слике

en: Users
sr: Корисници

en: Subscribe
sr: Претплати се

en: Unsubscribe
sr: Укини претплату

en: Subscribers:
sr: Претплатници:

en: Members:
sr: Чланови:

en: Creator:
sr: Творац:

en: Created at:
sr: Направљено у:

en: Edit
sr: Уреди

en: Mode:
sr: Режим:

en: Private
sr: Приватно

en: Public
sr: Јавно

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Shortcuts
sr: Пречице

en: About
sr: О програму

en: Quit
sr: Изађи

en: Add New Filter
sr: Додај нови филтер

en: Add New Snippet
sr: Додај нови исечак

en: Keyword
sr: Кључна реч

en: Replacement
sr: Замена

en: Create New List
sr: Направи нови списак

en: Name:
sr: Име:

en: Create
sr: Направи

en: Write Direct Message
sr: Напиши директну поруку

en: Add to/Remove from List
sr: Додај или уклони са списка

en: Blocked
sr: Блокиран(а)

en: Muted
sr: Пригушен(а)

en: Retweets disabled
sr: Поновни твитови онемогућени

en: Follows you
sr: Прати вас

en: Tweets
sr: Твитови

en: Followers
sr: Пратиоци

en: Following
sr: Прати

en: Show inline media
sr: Прикажи угнежђени садржај

en: Always show
sr: Увек прикажи

en: Always hide
sr: Увек скривај

en: Hide in timeline
sr: Сакриј са временске линије

en: Auto scroll on new tweets
sr: Аутоматски клизај при новим твитовима

en: Double-click activation
sr: Активирај на дупли клик

en: Interface
sr: Интерфејс

en: On New Tweets
sr: При новим твитовима

en: Actions
sr: Радње

en: On New Mentions
sr: При новим спомињањима

en: On New Messages
sr: При новим порукама

en: Never
sr: Никада

en: Every
sr: Сваки пут

en: Stack 5
sr: Сакупи 5

en: Stack 10
sr: Сакупи 10

en: Stack 25
sr: Сакуп 25

en: Stack 50
sr: Сакупи 50

en: Notifications
sr: Обавештења

en: Round avatars
sr: Округли аватари

en: Remove trailing hashtags
sr: Уклони пратеће тарабице

en: Remove media links
sr: Уклони мултимедијалне везе

en: Hide inappropriate content
sr: Сакриј неприкладни садржај

en: No snippets configured.
sr: Нема подешених исечака.

en: You can activate snippets by writing the keyword and pressing TAB.
sr: Увек можете активирати исечке писањем кључне речи и притиском тастера TAB.

en: Snippets
sr: Исечци

[ctx: shortcuts window]
en: General
sr: Опште

[ctx: shortcuts window]
en: Compose Tweet
sr: Састави твит

[ctx: shortcuts window]
en: Show Account settings
sr: Прикажи подешавања налога

[ctx: shortcuts window]
en: Show Accounts Popover
sr: Прикажи искачући прозор налога

[ctx: shortcuts window]
en: Show Application Settings
sr: Прикажи подешавања програма

[ctx: shortcuts window]
en: Toggle Topbar
sr: Укључи или искључи горњу траку

[ctx: shortcuts window]
en: Go Back
sr: Иди назад

[ctx: shortcuts window]
en: Go Forward
sr: Иди напред

[ctx: shortcuts window]
en: Go to nth page
sr: Иди на одређену страну

[ctx: shortcuts window]
en: Tweets
sr: Твитови

[ctx: shortcuts window]
en: Retweet
sr: Поново твитуј

[ctx: shortcuts window]
en: Favorite
sr: Означи као омиљено

[ctx: shortcuts window]
en: Reply
sr: Одговори

[ctx: shortcuts window]
en: Quote
sr: Цитирај

[ctx: shortcuts window]
en: Show Details
sr: Прикажи појединости

[ctx: shortcuts window]
en: Delete
sr: Обриши

[ctx: shortcuts window]
en: Compose
sr: Састави

en: Show Emoji Chooser
sr: Прикажи бирача емоџија

en: Start new conversation
sr: Започни нови разговор

en: With:
sr: Са:

en: Go
sr: Иди

en: Quote
sr: Цитирај

en: Retweet tweet
sr: Поново твитуј твит

en: Favorite tweet
sr: Означи твит омиљеним

en: Reply to tweet
sr: Одговори на твит

en: More
sr: Више

en: Favorite
sr: Стави као омиљено

en: Reply
sr: Одговори

en: Unblock
sr: Деблокирај

en: Show settings of this account
sr: Прикажи подешавања овог налога

en: Open in new window
sr: Отвори у новом прозору

en: Go to profile
sr: Иди на профил

en: Created
sr: Направи

en: Subscribed to
sr: Претплаћен(а) на
