cpu-x - en to bg translation catalogue (97 entries)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_TOPOLOGY_AMD (%s)
bg: Драйверът на OpenCL за „%s %s“ не поддържа CL_DEVICE_TOPOLOGY_AMD (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s)
bg: Драйверът на OpenCL за „%s %s“ не поддържа CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s)
bg: Драйверът на OpenCL за „%s %s“ не поддържа CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) or CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s)
bg: Драйверът на OpenCL за „%s %s“ не поддържа CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) или CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s)

en: OpenCL is not supported with your GPU vendor (0x%X)
bg: Вашата видеокарта не поддържа OpenCL (0x%X)

en: (%u hours left)
bg: (остават %u часа)

en: (%u minutes left)
bg: (остават %u минути)

en: (%u seconds left)
bg: (остават %u секунди)

en: in %u hours
bg: за %u часа

en: in %u minutes
bg: за %u минути

en: in %u seconds
bg: за %u секунди

en: CPU
bg: ЦП

en: Processor
bg: Процесор

en: Caches
bg: Кешпамет

en: Clocks
bg: Честота

en: Test
bg: Проверка

en: Motherboard
bg: Дънна платка

en: Chipset
bg: Чипсет

en: Memory
bg: Оперативна памет

en: System
bg: Система

en: Operating System
bg: Операционна система

en: Graphics
bg: Видеокарта

en: Cards
bg: Карти

en: Bench
bg: Анализ

en: Prime numbers (slow)
bg: Прости числа (бавно)

en: Prime numbers (fast)
bg: Прости числа (бързо)

en: Parameters
bg: Параметри

en: %u mins
bg: %u минути

en: About
bg: Относно

en: %s is a Free software that gathers information
    on CPU, motherboard and more.
bg: %s е свободен софтуер, който събира информация
    за Вашия компютър.

en: Version %s
bg: Версия %s

en: Author: %s
bg: Автор: %s

en: Site: %s
bg: Сайт: %s

en: License
bg: Лиценз

en: Window is too small!
bg: Прозорецът е твърде малък!

en: Press 'h' to see help.
bg: Натиснете „h“ за помощ.

en: Press 'q' key to exit.
bg: Натиснете клавиша „q“ за излизане.

en: Vendor
bg: Производител

en: Code Name
bg: Кодово име

en: Package
bg: Гнездо

en: Technology
bg: Технология

en: Voltage
bg: Волтаж

en: Specification
bg: Спецификация

en: Family
bg: Семейство

en: Disp. Family
bg: Доп. семейство

en: Model
bg: Модел

en: Disp. Model
bg: Доп. модел

en: Temp.
bg: Темп.

en: Stepping
bg: Ревизия

en: Instructions
bg: Инструкции

en: L1 Data
bg: Н1 — данни

en: L1 Inst.
bg: Н1 — инстр.

en: Level 2
bg: Ниво 2

en: Level 3
bg: Ниво 3

en: Threads
bg: Нишки

en: Core Speed
bg: Ядро

en: Multiplier
bg: Коефициент

en: Bus Speed
bg: Шина

en: Usage
bg: Използване

en: Size
bg: Размер

en: Speed
bg: Скорост

en: Manufacturer
bg: Производител

en: Revision
bg: Ревизия

en: Brand
bg: Марка

en: Version
bg: Версия

en: Date
bg: Дата

en: ROM Size
bg: Размер на ROM

en: Kernel
bg: Ядро

en: Hostname
bg: Име на компютъра

en: Uptime
bg: Време на работа

en: Used
bg: Използвана

en: Buffers
bg: Буферирана

en: Cached
bg: Кеширана

en: Free
bg: Свободна

en: Swap
bg: Виртуална

en: Driver
bg: Драйвер

en: UMD Version
bg: Версия на UMD

en: Compute Unit
bg: Изчислителна единица

note: #-#-#-#-#  source_ui.pot (cpu-x )  #-#-#-#-# Setting: "Interface" tab
en: Interface
bg: Интерфейс

en: Temperature
bg: Температура

en: Core Voltage
bg: Волтаж на ядрото

en: Power Avg
bg: Средно напрежение

en: Memory Used
bg: Използвана памет

en: Resizable BAR
bg: Преоразмеряване на BAR

en: Score
bg: Резултат

en: Run
bg: Изпълнение

en: Duration
bg: Продължителност

en: bytes
bg: байта

note: TRANSLATORS: initials for kilobyte (10³): please put initials (keep it short)
en: kB
bg: КБ

note: TRANSLATORS: initials for megabyte (10⁶): please put initials (keep it short)
en: MB
bg: МБ

note: TRANSLATORS: initials for gigabyte (10⁹): please put initials (keep it short)
en: GB
bg: ГБ

note: TRANSLATORS: initials for terabyte (10¹²): please put initials (keep it short)
en: TB
bg: ТБ

note: TRANSLATORS: initials for kibibyte (2¹⁰): please put initials (keep it short)
en: KiB
bg: КиБ

note: TRANSLATORS: initials for mebibyte (2²⁰): please put initials (keep it short)
en: MiB
bg: МиБ

note: TRANSLATORS: initials for gibibyte (2³⁰): please put initials (keep it short)
en: GiB
bg: ГиБ

note: TRANSLATORS: initials for tebibyte (2⁴⁰): please put initials (keep it short)
en: TiB
bg: ТиБ

en: Cache
bg: Кеш
