cpu-x - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Finding CPU technology
ca: Cercant la tecnologia de la CPU

en: Your CPU is not present in the database ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i
ca: La teva CPU no és present a la base de dades ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. família: %i

en: Calling libcpuid for retrieving static data
ca: Cridant a libcpuid per recuperar les estadístiques

en: failed to call libcpuid (%s)
ca: No s'ha pogut cridar libcpuid (%s)

en: Calling libcpuid for retrieving dynamic data
ca: Cridant a libcpuid per recuperar dades dinàmiques

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR static values
ca: Cridant libcpuid per recuperar estadístiques de CPU MSR

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR dynamic values
ca: Cridant a libcpuid per recuperar valors dinàmics de CPU MSR

en: Calling dmidecode
ca: Cridant dmidecode

en: Calculating CPU usage
ca: Calculant l'ús de la CPU

en: Calling bandwidth
ca: Cridant l'ample de banda

en: No kernel driver in use for graphic card at path %s
ca: No hi ha controlador kernel en ús per la targeta gràfica a la ruta %s

en: Your GPU kernel driver is unknown: %s
ca: El teu controlador kernel GPU és desconegut: %s

en: failed to call GLFW (%i): %s
ca: No s'ha pogut cridar GLFW (%i): %s

en: There is no platform with OpenCL support (%s)
ca: No hi ha una plataforma amb suport OpenCL (%s)

en: failed to get all OpenCL platforms (%s)
ca: no s'ha obtingut totes les plataformes OpenCL (%s)

en: failed to get name for platform %u (%s)
ca: no s'ha obtingut el nom de la plataforma %u (%s)

en: failed to get version for platform %u (%s)
ca: no s'ha obtingut la versió de la plataforma %u (%s)

en: failed to find number of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
ca: no s'ha trobat el número de dispositius OpenCL per la plataforma '%s %s' (%s)

en: failed to get all of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
ca: no s'ha obtingut tots els dispositius OpenCL per la plataforma '%s %s' (%s)

en: failed to get name for device %u (%s)
ca: no s'ha obtingut el nom del dispositiu %u (%s)

en: failed to get version for device %u (%s)
ca: no s'ha obtingut la versió pel dispositiu %u (%s)

en: %s associative, %d-%s line size
ca: %s associatiu, %d-%s mida de la línia
