CPU-X - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Finding CPU technology
el: Εύρεση τεχνολογίας Επεξεργαστή

en: Your CPU is not present in the database ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i
el: Ο Επεξεργαστής σας δεν βρίσκεται στη βάση δεδομένων ==> 1%s, model: 2%i, ext. model: 3%i, ext. family: 4%i

en: Calling libcpuid for retrieving static data
el: Κλήση libcpuid για ανάκτηση στατιστικών

en: failed to call libcpuid (%s)
el: Αποτυχία κλήσης libcpuid (%s)

en: %d %s, %d-way
el: %d 2%s, 3%d-way
