cpu-x - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Finding CPU technology
hu: CPU technológia meghatározása

en: failed to call libcpuid (%s)
hu: libcpuid hívása sikertelen (%s)

en: Calling dmidecode
hu: dmidecode hívása

en: Calculating CPU usage
hu: CPU használat kiszámítása

en: No kernel driver in use for graphic card at path %s
hu: A %s helyen lévő grafikus kártyához nincs kernel driver betöltve

en: Finding devices
hu: Eszközök keresése

en: Your GPU vendor is unknown: %s (0x%X)
hu: Ismeretlen GPU gyártó: %s (0x%X)

en: failed to find chipset vendor and model
hu: nem sikerült a lapkakészlet gyártójának és modelljének meghatározása

en: failed to find graphic card vendor and model
hu: nem sikerült a grafikus kártya gyártójának és modelljének meghatározása

en: None
hu: Nincs

en: %i days, %i hours, %i minutes, %i seconds
hu: %i nap, %i óra, %i perc, %i másodperc

en: Active
hu: Aktív

en: (%u hours left)
hu: (%u óra van hátra)

en: (%u minutes left)
hu: (%u perc van hátra)

en: (%u seconds left)
hu: (%u másodperc van hátra)

en: Inactive
hu: Inaktív

en: in %u hours
hu: %u óra múlva

en: in %u minutes
hu: %u perc múlva

en: in %u seconds
hu: %u másodperc múlva

en: Processor
hu: Processzor

en: Caches
hu: Gyorsítótár

en: %s associative, %d-%s line size
hu: %s asszociatív, %d-%s vonalméret

en: Motherboard
hu: Alaplap

en: Chipset
hu: Lapkakészlet

en: Memory
hu: Memória

en: Not started
hu: Nincs elindítva

en: %u mins
hu: %u perc

en: %s is a Free software that gathers information
    on CPU, motherboard and more.
hu: %s egy szabad szoftver, amely a processzorról, alaplapról
    és egyéb hardverekről jelenít meg információt.

en: Version %s
hu: Verzió: %s

en: Starting GTK GUI…
hu: GTK GUI indítása…

en: Print version and exit
hu: Verziószám kiírása és kilépés

en: -- %-9s version: %s
hu: -- %-9s verzió: %s

en: Vendor
hu: Gyártó

en: Code Name
hu: Kódnév

en: Technology
hu: Technológia

en: Voltage
hu: Feszültség

en: Family
hu: Család

en: Model
hu: Modell

en: Temp.
hu: Hőm.

en: Instructions
hu: Utasítások

en: L1 Data
hu: L1 adat

en: L1 Inst.
hu: L1 utas.

en: Threads
hu: Szál

en: Core Speed
hu: Mag sebessége

en: Multiplier
hu: Szorzó

en: Bus Speed
hu: Buszsebesség

en: Usage
hu: Kihasználtság

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: Revision
hu: Revízió

en: Brand
hu: Márka

en: Version
hu: Verzió

en: Date
hu: Dátum

en: Used
hu: Használt

en: Buffers
hu: Puffer

en: Cached
hu: Gyorsítótárazott

en: Free
hu: Szabad

en: Swap
hu: Cserehely

en: Score
hu: Pontszám

en: bytes
hu: bájt
