CPU-X - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Finding CPU technology
lv: Procesora tehnoloģijas noteikšana

en: Calling libcpuid for retrieving static data
lv: Izsaucu libcpuid statisko datu saņemšanai

en: failed to call libcpuid (%s)
lv: libcpuid izsaukšana neveiksmīga (%s)

en: Calling libcpuid for retrieving dynamic data
lv: Izsaucu libcpuid dinamisko datu saņemšanai

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR static values
lv: Izsaucu libcpuid procesora MSR statisko vērtību nolasīšanai

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR dynamic values
lv: Izsaucu libcpuid procesora MSR dinamisko vērtību nolasīšanai

en: Calling dmidecode
lv: Izsaucu dmidecode

en: Calculating CPU usage
lv: Izrēķinu procesora pielietojumu

en: Finding devices
lv: Ierīču meklēšana

en: Your GPU vendor is unknown: %s (0x%X)
lv: Jūsu GPU ražōtājs ir nezināms: %s (0x%X)

en: failed to find chipset vendor and model
lv: nav iespējams noteikt mikroshēmojuma ražotāju un modeli

en: failed to find graphic card vendor and model
lv: nav iespējams noteikt grafiskā akseleratora ražotāju un modeli

en: Retrieving GPU clocks
lv: GPU frekvences nolasīšana

en: Identifying running system
lv: Darbojošās sistēmas noteikšana

en: failed to identify running system
lv: Nav iespējams noteikt darbojošo sistēmu

en: Calling libprocps
lv: Izsauc libprocps

en: Calling libstatgrab
lv: Izsauc libstatgrab

en: %i days, %i hours, %i minutes, %i seconds
lv: %i dienas, %i stundas, %i minūtes, %i sekundes

en: Updating benchmark status
lv: Atjauno darbspējas mērījuma statusu

en: Active
lv: Aktīvs

en: (%u hours left)
lv: (palika %u stundas)

en: (%u minutes left)
lv: (palika %u minūtes)

en: (%u seconds left)
lv: (palika %u sekundes)

en: Inactive
lv: Nav aktīvs

en: in %u hours
lv: pēc %u stundām

en: in %u minutes
lv: pēc %u minūtēm

en: in %u seconds
lv: pēc %u sekundēm

en: %d %s, %d-way
lv: %d %s, %d-direkcionāls

en: Not started
lv: Nav palaists

en: %u mins
lv: %u minūtes
