cpu-x - en to nl translation catalogue (269 entries)

en: Finding CPU technology
nl: Zoeken naar CPU-technologie

en: Your CPU is not present in the database ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i
nl: Uw cpu is niet opgenomen in de databank. %s - model: %i - ext. model: %i - ext. familie: %i

en: unknown
nl: onbekend

en: Calling libcpuid for retrieving static data
nl: Libcpuid aanroepen om statische data op te halen

en: failed to call libcpuid (%s)
nl: libcpuid kan niet worden aangeroepen (%s)

en: Calling libcpuid for retrieving dynamic data
nl: Libcpuid aanroepen om dynamische data op te halen

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR static values
nl: Libcpuid aanroepen om statische CPU MSR warden op te halen

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR dynamic values
nl: Libcpuid aanroepen om dynamische CPU MSR waardenop te halen

en: Calling dmidecode
nl: Dmidecode aanroepen

en: %s (configured)
nl: %s (Geconfigureerd)

en: Calculating CPU usage
nl: Bezig met berekenen van CPU-verbruik

en: Calling bandwidth
nl: Bandwidth aanroepen

en: pci_access is not properly initialized: it is a common issue when %s was built with a lower libpci version.
    Check that libpci %s library is present on your system. Otherwise, please rebuild %s.
nl: pci_acces is niet correct geïnitialiseerd: het is een veelvoorkomend probleem als %s gebouwd is met een lagere libpci versie.
    Controleer of de libpci %s bibliotheek aanwezig is op uw systeem. Anders, herbouw alstublieft %s.

en: No kernel driver in use for graphic card at path %s
nl: Geen kernel-stuurprogramma in gebruik voor grafische kaart op pad %s

en: Your GPU kernel driver is unknown: %s
nl: Uw GPU kernel-stuurprogramma is onbekend: %s

en: Your GPU user mode driver is unknown for vendor %s: %s
nl: Uw GPU gebruikersmodusstuurprogramma is onbekend: %s: %s

en: failed to call GLFW (%i): %s
nl: Kon GLFW niet aanroepen (%i): %s

en: Finding Vulkan API version
nl: Zoeken naar Vulkan API versie

en: failed to call vkCreateInstance (%s)
nl: Kon vkCreateInstance niet aanroepen (%s)

en: %s is not supported
nl: %s wordt niet ondersteund

en: failed to call vkEnumeratePhysicalDevices (%s)
nl: kon vkEnumeratePhysicalDevices niet aanroepen (%s)

en: No available Vulkan devices
nl: Geen beschikbare Vulkan apparaten

en: No available physical devices (%s)
nl: Geen beschikbare fysieke apparaten (%s)

en: Failed to create Vulkan for device %u (%s)
nl: Kon Vulkan niet aanmaken voor apparaat %u (%s)

en: %s is not supported for device %u, use only deviceID for matching
nl: %s is niet ondersteund voor apparaat %u, gebruik alleen deviceID voor matching

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Finding OpenCL API version
nl: Zoeken naar OpenCL API versie

en: There is no platform with OpenCL support (%s)
nl: Er is geen platform met OpenCL ondersteuning (%s)

en: failed to get all OpenCL platforms (%s)
nl: Kon niet alle OpenCL platformen krijgen (%s)

en: failed to get name for platform %u (%s)
nl: Kon niet de naam krijgen voor platform %u (%s)

en: failed to get version for platform %u (%s)
nl: Kon niet de versie krijgen voor platform %u (%s)

en: failed to find number of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
nl: Kon niet het aantal OpenCL apparaten vinden voor platform '%s %s' (%s)

en: 0 device
nl: 0 apparaten

en: failed to get all of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
nl: Kon niet alle OpenCL apparaten krijgen voor platfrom '%s %s' (%s)

en: failed to get name for device %u (%s)
nl: Kon niet de naam krijgen voor apparaat %u (%s)

en: failed to get version for device %u (%s)
nl: Kon niet de versie krijgen voor apparaat %u (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_TOPOLOGY_AMD (%s)
nl: OpenCL stuurprogramma voor '%s%s' ondersteunt CL_DEVICE_TOPOLGY_AMD(%s) niet

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s)
nl: OpenCL stuurprogramma voor '%s%s' ondersteunt CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s) niet

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s)
nl: OpenCL stuurprogramma voor '%s%s' ondersteunt CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s) niet

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) or CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s)
nl: OpenCL stuurprogramma voor '%s%s' ondersteunt CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) or CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s) niet

en: OpenCL is not supported with your GPU vendor (0x%X)
nl: OpenCL wordt niet ondersteund door uw GPU fabrikant (0x%X)

en: Finding devices
nl: Zoeken naar apparaten

en: Skip devices search (wrong permissions on %s device)
nl: Zoeken naar apparaten overslaan (verkeerde rechten op %s device)

en: Your GPU vendor is unknown: %s (0x%X)
nl: Uw GPU fabrikant is onbekend: %s (0x%X)

en: failed to find chipset vendor and model
nl: Kon niet de chipsetfabrikant en model vinden

en: failed to find graphic card vendor and model
nl: Kon niet de grafische kaart fabrikant en model vinden

en: Retrieving GPU clocks
nl: GPU klokken ophalen

en: None
nl: Geen

en: DRM path for %s is unknown
nl: DRM pad voor GPU %s is onbekend

en: Card number for %s is unknown
nl: Kaartnummer voor GPU %s is onbekend

en: PCIe %s (current) / %s (max)
nl: PCIe %s (huidig) / %s (max)

en: Driver for %s doesn't report frequencies
nl: Stuurprogramma voor GPU %s meldt geen frequenties

en: failed to retrieve all monitoring data for %s
nl: Kon niet alle monitorgegevens ophalen voor (%s)

en: Identifying running system
nl: Lopend systeem wordt geïdentificeerd

en: failed to identify running system
nl: Kon het lopende besturingssysteem niet identificeren

en: Calling libprocps
nl: Libprocps aanroepen

en: unable to get system uptime
nl: De bedrijfstijd van het systeem kan niet worden bepaald

en: unable to create meminfo structure
nl: Meminfo structuur kan niet gemaakt worden

en: Calling libstatgrab
nl: Libstatgrab aanroepen

en: %i days, %i hours, %i minutes, %i seconds
nl: %i dagen, %i uren, %i minuten, %i seconden

en: Updating benchmark status
nl: Benchmark status wordt bijgewerkt

en: Active
nl: Actief

en: (%u hours left)
nl: (%u uren over)

en: (%u minutes left)
nl: (%u minuten over)

en: (%u seconds left)
nl: (%u seconden over)

en: Inactive
nl: Inactief

en: in %u hours
nl: in %u uren

en: in %u minutes
nl: in %u minuten

en: in %u seconds
nl: in %u seconden

en: Starting benchmark with %u threads
nl: Benchmark aan het starten met %u threads

en: an error occurred while starting benchmark
nl: er is een fout opgetreden tijdens het starten van de benchmark

en: Finding CPU package in fallback mode
nl: CPU pakket zoeken in back-up modus

en: Your CPU socket is not present in the database ==> %s, codename: %s
nl: Uw CPU aansluiting is niet aanwezig in de database ==> %s, codename: %s

en: Calculating CPU multipliers in fallback mode
nl: CPU multiplicators in back-up modus berekenen

en: Retrieving motherboard information in fallback mode
nl: Moederbord informatie ophalen in back-up modus

en: failed to retrieve motherboard information (fallback mode)
nl: Kon moederbord informatie niet ophalen (back-up modus)

en: Retrieving CPU temperature in fallback mode
nl: CPU temperatuur ophalen in back-up modus

en: failed to retrieve CPU temperature (fallback mode)
nl: Kon CPU temperatuur niet ophalen (back-up modus)

en: Retrieving CPU voltage in fallback mode
nl: CPU spanning ophalen in back-up modus

en: failed to retrieve CPU voltage (fallback mode)
nl: Kon CPU spanning niet ophalen (back-up modus)

en: Retrieving CPU frequency in fallback mode
nl: CPU frequentie ophalen in back-up modus

en: failed to retrieve CPU frequency (fallback mode)
nl: Kon CPU frequentie niet ophalen (back-up modus)

en: Starting daemon in background…
nl: Daemon in de achtergrond aan het starten…

en: pkexec: authorization could not be obtained (dialog dismissed)
nl: pkexec: autorisatie kon niet verkregen worden (dialoog afgewezen)

en: pkexec: authorization could not be obtained (not authorized)
nl: pkexec: autorisatie kon niet verkregen worden (niet geautoriseerd)

en: pkexec: command not found
nl: pkexec: commando niet gevonden

en: pkexec: unexpected error code
nl: pkexec: onverwachte foutcode

en: Connecting to daemon…
nl: Verbinden met daemon…

en: request_handler: case %i not handled
nl: request_handler: geval %i niet verwerkt

en: P-core
nl: P-Kern

en: E-core
nl: E-Kern

en: Core
nl: Kern

en: %2d x %4d %s, %2d-way
nl: %2d x %4d %s, %2d-voudig

en: %d %s, %d-way
nl: %d %s, %d-voudig

en: Count
nl: Tel

en: Clocks
nl: Klokken

en: %s associative, %d-%s line size
nl: %s associatief, %d-%s regelgrootte

en: Motherboard
nl: Moederbord

en: Memory
nl: Geheugen

en: System
nl: Systeem

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Graphics
nl: Grafisch

en: Card %u
nl: Kaart %u

en: Cards
nl: Kaarten

en: Not started
nl: Niet gestart

en: Prime numbers (slow)
nl: Priemgetallen (langzaam)

en: Prime numbers (fast)
nl: Priemgetallen (snel)

en: %u mins
nl: %u minuten

en: About
nl: Over

en: %s is a Free software that gathers information
    on CPU, motherboard and more.
nl: %s is een Gratis software die informatie
    over CPU, moederbord en meer verzameld.

en: About CPU-X
nl: Over CPU-X

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: License
nl: Licentie

en: This software is distributed under the terms of %s
nl: Deze software wordt verspreid onder de voorwaarden van %s

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY
nl: Dit programma komt met ABSOLUUT GEEN GARANTIE

en: Cannot find path for '%s' file
nl: Kan het pad voor '%s' niet vinden

en: Connected to daemon
nl: Verbonden met daemon

en: No polkit authentication agent found
nl: Geen polkit authenticatieagent gevonden

en: Ask password to start daemon in background
nl: Vraag wachtwoord om daemon op de achtergrond te starten

en: Settings
nl: Instellingen

en: CPU display ("true") family (computed as BaseFamily+ExtendedFamily)
nl: CPU weergave ("true") CPU familie(berekend als BaseFamily+ExtendedFamily)

en: CPU display ("true") model (computed as (ExtendedModel<<4)+BaseModel)
nl: CPU weergave ("true") model (berekend als (ExtendedModel<<4)+BaseModel)

en: Identify the physically-labeled socket or board position where the memory device is located
nl: Identificeer de fysiek gelabelde socket of kaartpositie waar het geheugenapparaat zich bevindt

en: Identify the physically labeled bank where the memory device is located
nl: Identificeer de fysiek gelabelde bank waar het geheugenapparaat zich bevindt

en: User Mode Driver Version
nl: Gebruikersmodus Stuurprogramma Versie

en: Starting GTK GUI…
nl: GTK GUI wordt gestart…

en: failed to import UI in GtkBuilder
nl: Kon UI niet importeren in GtkBuilder

en: Start graphical user interface (GUI) (default)
nl: Grafische Gebruikers Interface (GUI) starten (Standaard)

en: Start text-based user interface (TUI)
nl: Tekstgebaseerde gebruikersinterface (TUI) starten

en: Dump all data on standard output and exit
nl: Alle data dumpen naar de standaard uitvoer en beëindig het programma

en: Run embedded command dmidecode and exit
nl: Voer embedded commando dmidecode uit en beëindig het programma

en: Run embedded command bandwidth and exit
nl: Voer embedded commando bandwidth uit en beëindig het programma

en: Set temperature unit (c[elsius]|f[ahrenheit]|k[elvin]|r[ankine])
nl: Ingestelde temperatuureenheid (c[elsius]|f[ahrenheit]|k[elvin]|r[ankine])

en: Set custom time between two refreshes (in seconds)
nl: Stel aangepaste tijd in tussen twee verversingen (in seconden)

en: Set default tab (integer)
nl: Standaard tab instellen (Geheel getal)

en: Select core type to monitor (integer)
nl: Selecteer een kern om te monitoren (Geheel getal)

en: Select CPU core to monitor (integer)
nl: Selecteer CPU kern om te monitoren (Geheel getal)

en: Set custom bandwidth test for CPU caches speed (integer)
nl: Stel aangepaste bandbreedte test in voor CPU cache snelheid (Geheel getal)

en: Select default memory stick (integer)
nl: Selecteer standaard geheugenstick (geheel getal)

en: Select default graphic card (integer)
nl: Selecteer standaard grafische kaart (Geheel getal)

en: Start and connect to daemon
nl: Start en verbind met daemon

en: Verbose output
nl: Uitgebreide uitvoer

en: Print help and exit
nl: Druk helptekst af en beëindig het programma

en: Print version and exit
nl: Druk versie af en beëindig het programma

en: Print CPUID values in decimal (default is hexadeximal)
nl: Druk CPUID waardes af in decimale weergave (standaard is hexadecimaal)

en: Disable colored output
nl: Gekleurde uitvoer uitschakelen

en: Print information for debugging
nl: Druk informatie af voor foutopsporing

en: Print required information to paste in an issue
nl: Druk vereiste informatie af om te plakken in een probleembericht

en: Set key mapping for NCurses mode (a[rrows]|e[macs]|i[nverted-T]|v[im])
nl: Sneltoetsen instellen voor NCurses modus (a[pijlen]|e[macs]|i[omgekeerde-T]|v[im])

en: Add default command line arguments
nl: Voeg standaard commandoargumenten toe

en: Enforce the bus clock
nl: Forceer busklok

en: Ignore CPU values reported by libcpuid (comma-separated values among 'temp', 'volt' and 'freq')
nl: Negeer CPU-waarden gerapporteerd door libcpuid (door komma's gescheiden waarden tussen 'temp', 'volt' en 'freq')

en: Read CPUID raw data from a given file
nl: Lees ruwe CPUID data van een gegeven bestand

en: Only print a message if CPU is not present in the database
nl: Druk alleen een bericht af als CPU niet aanwezig is in de database

en: Usage: %s DISPLAY [OPTIONS]
nl: Gebruik: %s WEERGAVE [OPTIES]

en: Available DISPLAY:
nl: Beschikbare WEERGAVE:

en: Available OPTIONS:
nl: Beschikbare OPTIES:

en: Influenceable environment variables:
nl: Aanpasbare omgevingsvariabelen:

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
nl: Dit is vrije software: u bent vrij om het te veranderen en verspreiden.

en: See the %s license: <%s>
nl: Zie de %s licentie: %s

en: -- %-9s version: %s
nl: -- %-9s versie: %s

en: 
    Oops, something was wrong! %s has received signal %d (%s) and has crashed.
nl: 
    Oeps, er ging iets verkeerd! %s heeft het signaal %d (%s) ontvangen en is gecrasht.

en: 
    Oops, something was wrong! %s has received signal %d (%s) and is trying to recover.
nl: 
    Oeps, er ging iets fout! %s heeft het signaal %d (%s) ontvangen en probeert te herstellen.

en: You can open a new issue here, by filling the template as requested:
nl: U kunt hier een nieuw probleem openen, door het invullen van het sjabloon zoals gevraagd:

en: an error occurred while setting locale
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het instellen van de locale

en: Selected CPU type (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this CPU)
nl: Geselecteerde CPU type (%u) is geen geldig getal (%u is het maximum voor deze CPU)

en: Selected bandwidth test (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this system)
nl: Geselecteerde CPU type (%u) is geen geldig getal (%u is het maximum voor dut system)

en: Selected RAM stick (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this system)
nl: Geselecteerde RAM stick (%u) is geen geldig getal (%u is het maximum voor dit systeem)

en: Selected graphic card (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this system)
nl: Geselecteerde grafische kaart (%u) is geen geldig getal (%u is het maximum voor dit systeem)

en: failed to change CPU affinitiy to core %u
nl: Kon de CPU aansluiting niet veranderen naar kern %u

en: Selected CPU core (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this type of core)
nl: Geselecteerde CPU-kern (%u) is geen geldig getal (%u is het maximum voor dit type kern)

en: Selected tab (%u) is not a valid number (%u is the maximum)
nl: Geselecteerde tabblad (%u) is geen geldig getal (%u is het maximum)

en: Window is too small!
nl: Venster is te klein!

en: Press 'h' to see help.
nl: Druk op 'h' voor hulp.

en: Welcome in %s NCurses help!
nl: Welkom bij de %s NCurses hulp!

en: This help describes how to use this Text-based User Interface.
nl: Deze hulp beschrijft het gebruikt van deze tekstgebaseerde gebruikersinterface.

en: Global keys:
nl: Globale toetsen:

en: Press 'left' key or 'tab' key to switch in left tab.
nl: Druk op de 'linker pijl' of 'tab' toets om naar het linker tab te wisselen.

en: Press 'right' key or 'shift + tab' keys to switch in right tab.
nl: Druk op de 'rechter pijl' of 'shift+tab' toets om naar het rechter tab te wisselen.

en: Press 'h' key to see this help.
nl: Druk op de 'h' toets om deze hulp te zien.

en: Press 'q' key to exit.
nl: Druk op de 'q' toets om af te sluiten.

en: Press 'next page' key to decrease core type number to monitor.
nl: Druk op de "page down" toets om het te monitoren kerntypenummer te verlagen.

en: Press 'previous page' key to increase core type number to monitor.
nl: Druk op de "page up" toets om het te monitoren kerntypenummer te verhogen.

en: Press 'down' key to decrease CPU core number to monitor.
nl: Druk op de "omlaag" toets om het te monitoren CPU kernnummer te verlagen.

en: Press 'up' key to increase CPU core number to monitor.
nl: Druk op de "omhoog" toets om het te monitoren CPU kernnummer te verhogen.

en: Press 'down' key to switch to previous test.
nl: Druk op de "omlaag" toets om te wisselen naar de vorige test.

en: Press 'up' key to switch to next test.
nl: Druk op de "omhoog" toets om te wisselen naar de volgende test.

en: Press 'down' key to decrement benchmark duration.
nl: Druk op de "omlaag" toets om de benchmark duur te verlagen.

en: Press 'up' key to increment benchmark duration.
nl: Druk op de "omhoog" toets om de benchmark duur te verhogen.

en: Press 'next page' key to decrement number of threads to use.
nl: Druk op de "page down" toets om het aantal te gebruiken threads te verlagen.

en: Press 'previous page' key to increment number of threads to use.
nl: Druk op de "page up" toets om het aantal te gebruiken threads te verhogen.

en: Press 's' key to start/stop prime numbers (slow) benchmark.
nl: Druk op de "s" toets om de priemgetallen (langzaam) benchmark te starten/stoppen.

en: Press 'f' key to start/stop prime numbers (fast) benchmark.
nl: Druk op de "f" toets om de priemgetallen (snel) benchmark te starten/stoppen.

en: Graphics tab:
nl: Grafisch tab:

en: Press 'down' key to switch to previous graphic card.
nl: Druk op de "omlaag" toets om te wisselen naar de vorige grafische kaart.

en: Press 'up' key to switch to next graphic card.
nl: Druk op de "omhoog" toets om te wisselen naar de volgende grafische kaart.

en: Press any key to exit this help.
nl: Druk op een toets om deze hulp af te sluiten.

en: Starting NCurses TUI…
nl: NCurses TUI wordt gestart…

en: FATAL ERROR: terminfo database could not be found (try to set TERMINFO environment variable)
nl: FATALE FOUT: terminfo database kon niet gevonden worden (probeer de omgevingsvariabele TERMINFO in te stellen)

en: Failed to set up %s terminal (err=%i); falling back to %s
nl: Kon %s terminal (Fout=%i) niet instellen; Terugvallen naar %s

en: cannot find unit in '%s' string at position %i
nl: kan geen eenheid vinden in string '%s' op positie %i

en: an error occurred while opening file '%s'
nl: Er trad een fout op tijdens het openen van het bestand '%s'

en: an error occurred while running command '%s'
nl: Er trad een fout op tijdens het uitvoeren van het commando '%s'

en: set_cpu_affinity() not supported on this operating system
nl: set_cpu_affinity() wordt niet ondersteund op dit besturingssysteem

en: Vendor
nl: Fabrikant

en: Package
nl: Pakket

en: Technology
nl: Technologie

en: Voltage
nl: Spanning

en: Specification
nl: Specificatie

en: Family
nl: Familie

en: Disp. Family
nl: Weergave Familie

en: Disp. Model
nl: Weergave model

en: Stepping
nl: Revisie

en: Instructions
nl: Instructies

en: Cores
nl: Kernen

en: Core Speed
nl: Kernsnelheid

en: Multiplier
nl: Multiplicator

en: Bus Speed
nl: Bussnelheid

en: Usage
nl: Verbruik

en: Size
nl: Grootte

en: Speed
nl: Snelheid

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Revision
nl: Revisie

en: Brand
nl: Merk

en: Version
nl: Versie

en: Date
nl: Datum

en: ROM Size
nl: Rom grootte

en: Part Number
nl: Onderdeel nummer

en: Device Locator
nl: Apparaatzoeker

en: Bank Locator
nl: Bankzoeker

en: Rank
nl: Rang

en: Name
nl: Naam

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Uptime
nl: Bedrijfstijd

en: Used
nl: Gebruikt

en: Free
nl: Vrij

en: Driver
nl: Stuurprogramma

en: UMD Version
nl: UMD versie

en: Compute Unit
nl: Rekeneenheid

en: Device ID
nl: Apparaat ID

en: VBIOS Version
nl: VBIOS versie

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Core Voltage
nl: Kernspanning

en: Power Avg
nl: Gem. Vermogen

en: Core Clock
nl: Kernklok

en: Memory Clock
nl: Geheugenklok

en: Memory Used
nl: Geheugen gebruikt

en: Resizable BAR
nl: Aanpasbare BAR

en: OpenGL Version
nl: OpenGL Versie

en: Vulkan Version
nl: Vulkan Versie

en: OpenCL Version
nl: OpenCL Versie

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Duration
nl: Duur

note: Setting: refresh time for UI
en: Refresh time
nl: Verversingstijd

note: Setting: GUI theme
en: Text theme
nl: Tekst thema

note: Setting: automatic GUI theme
en: Automatic
nl: Automatisch

note: Setting: light GUI theme
en: Blue for light theme
nl: Blauw voor licht thema

note: Setting: dark GUI theme
en: Yellow for dark theme
nl: Geel voor donker thema

note: Setting: temperature unit
en: Temperature unit
nl: Temperatuureenheid

note: Setting: default tab at startup
en: Default tab
nl: Standaard tab

note: Setting: default CPU core at startup
en: Default CPU core
nl: Standaard CPU kern

note: Setting: default cache test at startup
en: Default cache test
nl: Standaard cache test

note: Setting: print CPUID values in decimal or hexadecimal
en: Print CPUID values in decimal
nl: Druk CPUID waardes af in decimalen

note: Setting: default graphic card at startup
en: Default graphic card
nl: Standaard grafische kaart

note: Setting: default CPU core at startup
en: Default core type
nl: Standaard kerntype

note: Setting: default graphic card at startup
en: Default memory stick
nl: Standaard geheugenstick

note: Setting: "Startup" tab
en: Startup
nl: Opstart
