CPU-X - en to pl translation catalogue (285 entries)

en: Finding CPU technology
pl: Wyszukiwanie technologi procesora

en: Your CPU is not present in the database ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i
pl: Twój CPU nie jest obecny w bazie danych ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i

en: unknown
pl: nieznany

en: Calling libcpuid for retrieving static data
pl: Wywołanie libcpuid w celu pobierania danych statycznych

en: failed to call libcpuid (%s)
pl: nie udało się wywołać libcpuid (%s)

en: Calling libcpuid for retrieving dynamic data
pl: Wywołanie libcpuid w celu pobierania danych dynamicznych

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR static values
pl: Wywołanie libcpuid w celu pobrania statycznych danych z CPU MSR

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR dynamic values
pl: Wywołanie libcpuid w celu pobrania dynamicznych danych z CPU MSR

en: Calling dmidecode
pl: Wywołanie dmidecode

en: %s (configured)
pl: %s (konfiguracji)

en: Calculating CPU usage
pl: Obliczanie użycia procesora

en: Calling bandwidth
pl: Wywołanie bandwidth

en: pci_access is not properly initialized: it is a common issue when %s was built with a lower libpci version.
    Check that libpci %s library is present on your system. Otherwise, please rebuild %s.
pl: pci_access nie jest poprawnie zainicjowany: jest to częsty problem, gdy %s został zbudowany z niższą wersją libpci.
    Sprawdź, czy biblioteka libpci %s jest obecna w Twoim systemie. W przeciwnym razie należy przebudować %s.

en: No kernel driver in use for graphic card at path %s
pl: Brak sterownika jądra dla karty graficznej przy ścieżce %s

en: Your GPU kernel driver is unknown: %s
pl: Nieznany sterownik jądra GPU: %s

en: failed to call GLFW (%i): %s
pl: nie udało się wywołać GLFW (%i): %s

en: Finding Vulkan API version
pl: Szukanie wersji API Vulkan

en: failed to call vkCreateInstance (%s)
pl: nie udało się wywołać vkCreateInstance (%s)

en: %s is not supported
pl: %s nie jest obsługiwany

en: failed to call vkEnumeratePhysicalDevices (%s)
pl: nie udało się wywołać vkEnumeratePhysicalDevices (%s)

en: No available Vulkan devices
pl: Brak dostępnych urządzeń Vulkan

en: No available physical devices (%s)
pl: Brak dostępnych urządzeń fizycznych (%s)

en: Failed to create Vulkan for device %u (%s)
pl: Nie udało się stworzyć Vulkan dla urządzenia %u (%s)

en: %s is not supported for device %u, use only deviceID for matching
pl: %s nie jest obsługiwany dla urządzenia %u, użyj tylko deviceID aby dopasować

en: Enabled
pl: Włączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Finding OpenCL API version
pl: Szukanie wersji OpenCL API

en: There is no platform with OpenCL support (%s)
pl: Nie ma platformy obsługującej OpenCL (%s)

en: failed to get all OpenCL platforms (%s)
pl: nie udało się uzyskać wszystkich platform OpenCL (%s)

en: failed to get name for platform %u (%s)
pl: nie udało się uzyskać nazwy platformy %u (%s)

en: failed to get version for platform %u (%s)
pl: nie udało się pobrać wersji na platformę %u (%s)

en: failed to find number of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
pl: nie udało się znaleźć liczby urządzeń OpenCL dla platformy '%s %s' (%s)

en: 0 device
pl: 0 urządzenie

en: failed to get all of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
pl: nie udało się pobrać wszystkich urządzeń OpenCL na platformę '%s %s' (%s)

en: failed to get name for device %u (%s)
pl: nie udało się uzyskać nazwy urządzenia %u (%s)

en: failed to get version for device %u (%s)
pl: nie udało się pobrać wersji dla urządzenia %u (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_TOPOLOGY_AMD (%s)
pl: Sterownik OpenCL dla '%s %s'nie obsługuje CL_DEVICE_TOPOLOGY_AMD (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s)
pl: Sterownik OpenCL dla '%s %s' nie obsługuje CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s)
pl: Sterownik OpenCL dla '%s %s' nie obsługuje CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) or CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s)
pl: Sterownik OpenCL dla '%s %s' nie obsługuje CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) lub CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s)

en: OpenCL is not supported with your GPU vendor (0x%X)
pl: Dostawca GPU nie obsługuje standardu OpenCL (0x%X)

en: Finding devices
pl: Wyszukiwanie urządzeń

en: Skip devices search (wrong permissions on %s device)
pl: Pomiń wyszukiwanie urządzeń (brak uprawnień do urządzenia %s)

en: Your GPU vendor is unknown: %s (0x%X)
pl: Dostawca procesora GPU jest nieznany: %s (0x%X)

en: failed to find chipset vendor and model
pl: nie udało się znaleźć producenta i modelu chipsetu

en: failed to find graphic card vendor and model
pl: nie udało się znaleźć producenta i modelu GPU

en: Retrieving GPU clocks
pl: Pobieranie zegarów GPU

en: None
pl: Żaden

en: DRM path for %s is unknown
pl: Ścieżka DRM dla %s jest nieznana

en: Card number for %s is unknown
pl: Numer karty %s jest nieznany

en: Driver for %s doesn't report frequencies
pl: Sterownik dla %s nie raportuje częstotliwości

en: failed to retrieve all monitoring data for %s
pl: nie udało się pobrać wszystkich danych monitorowania dla %s

en: Identifying running system
pl: Identyfikacja uruchomionego systemu

en: failed to identify running system
pl: nie udało się zidentyfikować uruchomionego systemu

en: Calling libprocps
pl: Wywołanie libprocps

en: unable to get system uptime
pl: nie można uzyskać czasu pracy systemu

en: unable to create meminfo structure
pl: nie można utworzyć struktury meminfo

en: Calling libstatgrab
pl: Wywołanie libstatgrab

en: %i days, %i hours, %i minutes, %i seconds
pl: %i dni, %i godzin, %i minut, %i sekund

en: Updating benchmark status
pl: Aktualizacja statusu benchmarku

en: Active
pl: Aktywny

en: (%u hours left)
pl: (%u godzin pozostało)

en: (%u minutes left)
pl: (%u minut pozostało)

en: (%u seconds left)
pl: (pozostało %u sekund)

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: in %u hours
pl: w %u godzinach

en: in %u minutes
pl: w %u minutach

en: in %u seconds
pl: w %u sekundach

en: Starting benchmark with %u threads
pl: Rozpoczęcie testu porównawczego z %u wątków

en: an error occurred while starting benchmark
pl: wystąpił błąd podczas uruchamiania benchmarku

en: Finding CPU package in fallback mode
pl: Wyszukiwanie rodzaju układu CPU w trybie awaryjnym

en: Your CPU socket is not present in the database ==> %s, codename: %s
pl: Twojego gniazda CPU nie ma w bazie ==> %s, codename: %s

en: Calculating CPU multipliers in fallback mode
pl: Obliczanie mnożnika CPU w trybie awaryjnym

en: Retrieving motherboard information in fallback mode
pl: Pozyskiwanie informacji o płycie głównej w trybie awaryjnym

en: failed to retrieve motherboard information (fallback mode)
pl: nie udało się pobrać informacji o płycie głównej (tryb awaryjny)

en: Retrieving CPU temperature in fallback mode
pl: Pozyskiwanie informacji o temperaturze CPU w trybie awaryjnym

en: failed to retrieve CPU temperature (fallback mode)
pl: nie udało się pobrać temperatury CPU (tryb awaryjny)

en: Retrieving CPU voltage in fallback mode
pl: Pozyskiwanie napięcia CPU w trybie awaryjnym

en: failed to retrieve CPU voltage (fallback mode)
pl: nie udało się pozyskać napięcia CPU (tryb awaryjny)

en: Retrieving CPU frequency in fallback mode
pl: Pobieranie częstotliwości procesora w trybie awaryjnym

en: failed to retrieve CPU frequency (fallback mode)
pl: nie udało się pobrać częstotliwości procesora (tryb awaryjny)

en: Starting daemon in background…
pl: Uruchamianie demona w tle…

en: pkexec: authorization could not be obtained (dialog dismissed)
pl: pkexec: nie można uzyskać autoryzacji (okno dialogowe zostało odrzucone)

en: pkexec: authorization could not be obtained (not authorized)
pl: pkexec: nie można było uzyskać autoryzacji (nie autoryzowano)

en: pkexec: command not found
pl: pkexec: nie znaleziono polecenia

en: pkexec: unexpected error code
pl: pkexec: nieoczekiwany kod błędu

en: Connecting to daemon…
pl: Łączę się z demonem…

en: request_handler: case %i not handled
pl: moduł obsługi żądań: przypadek %i nie obsługiwany

en: Core
pl: Rdzeń

en: Processor
pl: Procesor

en: Caches
pl: Pamięci Podręczne

en: %2d x %4d %s, %2d-way
pl: %2d x %4d %s, %2d-sposób

en: %d %s, %d-way
pl: %d %s, %d-sposób

en: Clocks
pl: Zegary

en: L%u Cache
pl: Pamięć podręczna L%u

en: %s associative, %d-%s line size
pl: %s przemienne, %d-%s rozmiar linii

en: Test
pl: Testy

en: Motherboard
pl: Płyta główna

en: Memory
pl: Pamięć

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Graphics
pl: Grafika

en: Card %u
pl: Karta %u

en: Cards
pl: Karty

en: Not started
pl: Nie uruchomiono

en: Prime numbers (slow)
pl: Liczby pierwsze (wolno)

en: Prime numbers (fast)
pl: Liczby pierwsze (szybko)

en: Parameters
pl: Parametry

en: %u mins
pl: %u min

en: About
pl: O Programie

en: %s is a Free software that gathers information
    on CPU, motherboard and more.
pl: %s jest darmowym programem który gromadzi informacje
    o CPU, płycie głównej i wiele więcej.

en: About CPU-X
pl: O Programie CPU-X

en: Version %s
pl: Wersja %s

en: Author: %s
pl: Autor: %s

en: Site: %s
pl: Strona domowa: %s

en: License
pl: Licencja

en: This software is distributed under the terms of %s
pl: To oprogramowanie jest rozpowszechniane na warunkach %s

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY
pl: To oprogramowanie jest dostarczane bez ŻADNEJ GWARANCJI

en: Cannot find path for '%s' file
pl: Nie można znaleźć ścieżki do pliku'%s'

en: Start daemon
pl: Uruchom demon

en: Connected to daemon
pl: Połączony z demonem

en: No polkit authentication agent found
pl: Nie znaleziono agenta uwierzytelniającego polkit

en: Ask password to start daemon in background
pl: Pytaj o hasło, aby uruchomić demona w tle

en: Settings
pl: Ustawienia

en: BaseFamily
pl: Rodzina bazowa

en: CPU display ("true") family (computed as BaseFamily+ExtendedFamily)
pl: Rodzina wyświetlaczy CPU ("true") (obliczana jako BaseFamily+ExtendedFamily)

en: BaseModel
pl: Model bazowy

en: CPU display ("true") model (computed as (ExtendedModel<<4)+BaseModel)
pl: Model wyświetlania procesora ("true") (obliczany jako (ExtendedModel<<4)+BaseModel)

en: User Mode Driver Version
pl: Tryb użytkownika Wersja sterownika

en: Starting GTK GUI…
pl: Uruchamianie GTK GUI…

en: failed to import UI in GtkBuilder
pl: nie udało się zaimportować interfejsu z GtkBuilder

en: Start graphical user interface (GUI) (default)
pl: Uruchom graficzny interfejs użytkownika (GUI) (domyślnie)

en: Start text-based user interface (TUI)
pl: Uruchom tekstowy interfejs użytkownika (TUI)

en: Dump all data on standard output and exit
pl: Zrzuć wszystkie dane na standardowe wyjście i wyjdź

en: Run embedded command dmidecode and exit
pl: Uruchom wbudowane polecenie dmidecode i wyjdź

en: Run embedded command bandwidth and exit
pl: Uruchom wbudowane pasmo poleceń i zakończ

en: Set temperature unit (c[elsius]|f[ahrenheit]|k[elvin]|r[ankine])
pl: Ustawienie jednostki temperatury (c[elsius]|f[ahrenheit]|k[elvin]|r[ankine])

en: Set custom time between two refreshes (in seconds)
pl: Ustaw niestandardowy czas między dwoma odświeżeniami (w sekundach)

en: Set default tab (integer)
pl: Ustaw domyślną kartę (liczba całkowita)

en: Select core type to monitor (integer)
pl: Wybierz typ rdzenia do monitorowania (liczba całkowita)

en: Select CPU core to monitor (integer)
pl: Wybierz rdzeń procesora do monitorowania (liczba całkowita)

en: Set custom bandwidth test for CPU caches speed (integer)
pl: Ustaw niestandardowy test przepustowości dla szybkości pamięci podręcznej procesora (liczba całkowita)

en: Select default memory stick (integer)
pl: Wybierz domyślną kartę pamięci (liczba całkowita)

en: Select default graphic card (integer)
pl: Wybierz domyślną kartę graficzną (liczba całkowita)

en: Start and connect to daemon
pl: Uruchamianie i łączenie się z demonem

en: Verbose output
pl: Pełne dane wyjściowe

en: Print help and exit
pl: Drukuj pomoc i wyjdź

en: Print version and exit
pl: Wydrukuj wersję i wyjdź

en: Print CPUID values in decimal (default is hexadeximal)
pl: Wydrukuj wartości CPUID w systemie dziesiętnym (domyślnie szesnastkowo)

en: Disable colored output
pl: Wyłącz kolorowe wyjście

en: Print information for debugging
pl: Wydrukuj informacje do debugowania

en: Print required information to paste in an issue
pl: Wydrukuj wymagane informacje do wklejenia w śledzeniu problemów

en: Set key mapping for NCurses mode (a[rrows]|e[macs]|i[nverted-T]|v[im])
pl: Ustaw mapowanie klawiszy dla trybu NCurses (a [rrows] | e [macs] | i [nverted-T] | v [im])

en: Add default command line arguments
pl: Dodaj domyślne argumenty wiersza poleceń

en: Enforce the bus clock
pl: Wymuszanie zegara magistrali

en: Ignore CPU values reported by libcpuid (comma-separated values among 'temp', 'volt' and 'freq')
pl: Ignoruj wartości procesora zgłaszane przez libcpuid (wartości oddzielone przecinkami pomiędzy 'temp', 'volt' i 'freq')

en: Read CPUID raw data from a given file
pl: Odczyt danych nieprzetworzonych CPUID z danego pliku

en: Only print a message if CPU is not present in the database
pl: Wydrukuj komunikat tylko wtedy, gdy CPU nie ma w bazie danych

en: Usage: %s DISPLAY [OPTIONS]
pl: Użycie: %s WYŚWIETL [OPCJE]

en: Available DISPLAY:
pl: Dostępny WYŚWIETLACZ:

en: Available OPTIONS:
pl: Dostępne OPCJE:

en: Influenceable environment variables:
pl: Zmienne środowiskowe, na które można wpłynąć:

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
pl: To jest wolne oprogramowanie: możesz je zmieniać i rozpowszechniać.

en: See the %s license: <%s>
pl: Zobacz licencje %s: <%s>

en: -- %-9s version: %s
pl: -- %-9s wersja: %s

en: 
    Oops, something was wrong! %s has received signal %d (%s) and has crashed.
pl: 
    Ups, coś poszło nie tak! %s odebrał sygnał %d (%s) i uległ awarii.

en: 
    Oops, something was wrong! %s has received signal %d (%s) and is trying to recover.
pl: 
    Ups, coś poszło nie tak! %s odebrał sygnał %d (%s) i próbuje się odbudować.

en: You can open a new issue here, by filling the template as requested:
pl: Możesz otworzyć nowy problem tutaj, wypełniając szablon zgodnie z żądaniem:

en: an error occurred while setting locale
pl: wystąpił błąd podczas ustawiania ustawień regionalnych

en: Selected CPU type (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this CPU)
pl: Wybrany typ procesora (%u) nie jest prawidłową liczbą (%u jest maksymalną liczbą dla tego procesora)

en: Selected bandwidth test (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this system)
pl: Wybrany test przepustowości (%u) nie jest prawidłową liczbą (%u to maksimum dla tego systemu)

en: Selected RAM stick (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this system)
pl: Wybrana pamięć RAM (%u) jest nieprawidłową liczbą (%u to maksimum dla tego systemu)

en: Selected graphic card (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this system)
pl: Wybrana karta graficzna (%u) nie jest prawidłową liczbą (%u to maksimum dla tego systemu)

en: failed to change CPU affinitiy to core %u
pl: nie udało się zmienić koligacji procesora do rdzenia %u

en: Selected CPU core (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this type of core)
pl: Wybrany rdzeń procesora (%u) nie jest prawidłową liczbą (%u jest maksymalną liczbą dla tego typu rdzenia)

en: Selected tab (%u) is not a valid number (%u is the maximum)
pl: Wybrana zakładka (%u) nie jest prawidłową liczbą (%u to maksimum)

en: Window is too small!
pl: Okno jest za małe!

en: Press 'h' to see help.
pl: Naciśnij „h”, aby wyświetlić pomoc.

en: Welcome in %s NCurses help!
pl: Witamy w pomocy %s NCurses!

en: This help describes how to use this Text-based User Interface.
pl: W tej pomocy opisano sposób korzystania z tekstowego interfejsu użytkownika.

en: Global keys:
pl: Klucze globalne:

en: Press 'left' key or 'tab' key to switch in left tab.
pl: Naciśnij klawisz „w lewo” lub klawisz „tab”, aby przełączyć się na lewą kartę.

en: Press 'right' key or 'shift + tab' keys to switch in right tab.
pl: Naciśnij klawisz „w prawo” lub klawisze „shift + tab”, aby przełączyć się na prawą kartę.

en: Press 'h' key to see this help.
pl: Naciśnij klawisz „h”, aby wyświetlić pomoc.

en: Press 'q' key to exit.
pl: Nacisnąć klawisz "q", aby wyjść.

en: CPU tab:
pl: Zakładka CPU:

en: Press 'next page' key to decrease core type number to monitor.
pl: Naciśnij klawisz „następna strona”, aby zmniejszyć numer typu rdzenia do monitorowania.

en: Press 'previous page' key to increase core type number to monitor.
pl: Naciśnij klawisz „poprzednia strona”, aby zwiększyć numer typu rdzenia do monitorowania.

en: Press 'down' key to decrease CPU core number to monitor.
pl: Naciśnij "w dół", aby zmniejszyć liczbę rdzeni procesora do monitorowania.

en: Press 'up' key to increase CPU core number to monitor.
pl: Naciśnij "w górę", aby zwiększyć liczbę rdzeni procesora do monitorowania.

en: Caches tab:
pl: Karta Pamięć Podręczna:

en: Press 'down' key to switch to previous test.
pl: Naciśnij klawisz „w dół”, aby wrócić do poprzedniego testu.

en: Press 'up' key to switch to next test.
pl: Naciśnij klawisz „w górę”, aby przejść do następnego testu.

en: Bench tab:
pl: Karta testy wydajności:

en: Press 'down' key to decrement benchmark duration.
pl: Naciśnij klawisz „w dół”, aby zmniejszyć czas trwania testu porównawczego.

en: Press 'up' key to increment benchmark duration.
pl: Naciśnij klawisz „w górę”, aby zwiększyć czas trwania testu porównawczego.

en: Press 'next page' key to decrement number of threads to use.
pl: Naciśnij przycisk „następna strona”, aby zmniejszyć liczbę używanych wątków.

en: Press 'previous page' key to increment number of threads to use.
pl: Naciśnij przycisk „poprzednia strona”, aby zwiększyć liczbę używanych wątków.

en: Press 's' key to start/stop prime numbers (slow) benchmark.
pl: Naciśnij klawisz 's', aby rozpocząć/zatrzymać test wydajności liczenia liczb pierwszych (powoli).

en: Press 'f' key to start/stop prime numbers (fast) benchmark.
pl: Naciśnij klawisz 'f', aby uruchomić/zatrzymać test wydajności zliczania liczb pierwszych (szybko).

en: Graphics tab:
pl: Karta Grafika:

en: Press 'down' key to switch to previous graphic card.
pl: Naciśnij klawisz 'w dół', aby przełączyć się na poprzednią kartę graficzną.

en: Press 'up' key to switch to next graphic card.
pl: Naciśnij klawisz „w górę”, aby przejść do następnej karty graficznej.

en: Press any key to exit this help.
pl: Naciśnij dowolny klawisz, aby zamknąć pomoc.

en: Starting NCurses TUI…
pl: Uruchamianie NCurses TUI…

en: FATAL ERROR: terminfo database could not be found (try to set TERMINFO environment variable)
pl: Błąd krytyczny: nie można było znaleźć bazy danych terminfo (spróbuj ustawić zmienną środowiskową TERMINFO)

en: Failed to set up %s terminal (err=%i); falling back to %s
pl: Nie można skonfigurować terminala %s (err=%i); powrót do %s

en: cannot find unit in '%s' string at position %i
pl: nie można odnaleźć jednostki w ciągu '%s' w pozycji %i

en: an error occurred while opening file '%s'
pl: wystąpił błąd podczas otwierania pliku '%s'

en: an error occurred while running command '%s'
pl: wystąpił błąd podczas wykonywania polecenia '%s'

en: set_cpu_affinity() not supported on this operating system
pl: set_cpu_affinity() nie jest obsługiwana w tym systemie operacyjnym

en: Vendor
pl: Producent

en: Code Name
pl: Nazwa kodowa

en: Package
pl: Rodzaj Układu

en: Technology
pl: Technologia

en: Voltage
pl: Napięcie

en: Specification
pl: Specyfikacja

en: Family
pl: Rodzina

en: Disp. Family
pl: Wyśw. Rodzina

en: Disp. Model
pl: Wyśw. Model

en: Temp.
pl: Temperatura.

en: Stepping
pl: Krok

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: L1 Data
pl: L1 Dane

en: L1 Inst.
pl: L1 Instrukcja.

en: Level 2
pl: Poziom 2

en: Level 3
pl: Poziom 3

en: Cores
pl: Rdzenie

en: Threads
pl: Wątki

en: Core Speed
pl: Częstotliwość rdzenia

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Bus Speed
pl: Częstotliwość Szyny

en: Usage
pl: Użycie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Speed
pl: Prędkość

en: Manufacturer
pl: Producent

en: Revision
pl: Rewizja

en: Brand
pl: Marka

en: Version
pl: Wersja

en: Date
pl: Data

en: ROM Size
pl: ROM Rozmiar

en: Type
pl: Typ

en: Type Detail
pl: Szczegóły typu

en: Device Locator
pl: Lokalizator urządzeń

en: Bank Locator
pl: Lokalizator banku

en: Name
pl: Nazwa

en: Kernel
pl: Jądro

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Uptime
pl: Czas pracy

en: Used
pl: Używana

en: Buffers
pl: Buforowana

en: Cached
pl: Podręczna

en: Free
pl: Wolna

en: Swap
pl: Wymiany

en: Driver
pl: Sterownik

en: UMD Version
pl: Wersja UMD

en: Compute Unit
pl: Jednostka obliczeniowa

en: Device ID
pl: ID urządzenia

en: VBIOS Version
pl: Wersja VBIOS

note: #-#-#-#-#  source_ui.pot (cpu-x )  #-#-#-#-# Setting: "Interface" tab
en: Interface
pl: Wygląd

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Core Voltage
pl: Napięcie rdzenia

en: Power Avg
pl: Moc śr

en: Core Clock
pl: Zegar rdzenia

en: Memory Clock
pl: Zegar Pamięci

en: Memory Used
pl: Używana pamięć

en: Resizable BAR
pl: Zmień rozmiar paska

en: OpenGL Version
pl: Wersja OpenGL

en: Vulkan Version
pl: Wersja Vulkan

en: OpenCL Version
pl: Wersja OpenCL

en: Score
pl: Wynik

en: Run
pl: Uruchom

en: Duration
pl: Czas trwania

en: bytes
pl: bajtów

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

note: Setting: refresh time for UI
en: Refresh time
pl: Czas odświeżenia

note: Setting: automatic GUI theme
en: Automatic
pl: Automatyczny

note: Setting: temperature unit
en: Temperature unit
pl: Jednostka temperatury

note: Setting: default tab at startup
en: Default tab
pl: Domyślna karta

note: Setting: default CPU core at startup
en: Default CPU core
pl: Domyślny rdzeń procesora

note: Setting: default cache test at startup
en: Default cache test
pl: Domyślny test pamięci podręcznej

note: Setting: print CPUID values in decimal or hexadecimal
en: Print CPUID values in decimal
pl: Wydrukuj wartości CPUID w postaci dziesiętnej

note: Setting: default graphic card at startup
en: Default graphic card
pl: Domyślna karta graficzna

note: Setting: default CPU core at startup
en: Default core type
pl: Domyślny typ rdzenia

note: Setting: default graphic card at startup
en: Default memory stick
pl: Domyślna karta pamięci

note: Setting: "Startup" tab
en: Startup
pl: Uruchamianie
