CPU-X - en to uk translation catalogue (272 entries)

en: Finding CPU technology
uk: Пошук технології процесора

en: Your CPU is not present in the database ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i
uk: Ваш процесор відсутній у базі даних ==> %s, модель: %i, загальн. модель: %i, загальн. сімейство: %i

en: unknown
uk: невідомо

en: Calling libcpuid for retrieving static data
uk: Виклик libcpuid для отримання статичних даних

en: failed to call libcpuid (%s)
uk: не вдалося викликати libcpuid (%s)

en: Calling libcpuid for retrieving dynamic data
uk: Виклик libcpuid для отримання динамічних даних

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR static values
uk: Виклик libcpuid для отримання статичних значень моделезалежних реєстрів процесора

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR dynamic values
uk: Виклик libcpuid для отримання динамічних значень моделезалежних реєстрів процесора

en: Calling dmidecode
uk: Виклик dmidecode

en: %s (configured)
uk: %s (налаштовано)

en: %s (max)
uk: %s (макс.)

en: %s (min)
uk: %s (мін.)

en: Calculating CPU usage
uk: Розрахунок завантаження процесора

en: Calling bandwidth
uk: Виклик пропускної спроможності

en: pci_access is not properly initialized: it is a common issue when %s was built with a lower libpci version.
    Check that libpci %s library is present on your system. Otherwise, please rebuild %s.
uk: pci_access не ініціалізовано належним чином: це поширена проблема, коли %s було зібрано з нижчою версією libpci.
    Перевірте наявність бібліотеки libpci %s у вашій системі. В іншому випадку, будь ласка, перезберіть %s.

en: No kernel driver in use for graphic card at path %s
uk: Немає драйвера ядра для відео карти за адресою %s

en: Your GPU kernel driver is unknown: %s
uk: Невідомий драйвер ядра GPU: %s

en: failed to call GLFW (%i): %s
uk: не вдалося викликати GLFW (%i): %s

en: Finding Vulkan API version
uk: Визначення версії API Vulkan

en: failed to call vkCreateInstance (%s)
uk: не вдалося викликати vkCreateInstance (%s)

en: %s is not supported
uk: %s не підтримується

en: failed to call vkEnumeratePhysicalDevices (%s)
uk: не вдалося викликати vkEnumeratePhysicalDevices (%s)

en: No available Vulkan devices
uk: Немає доступних пристроїв Vulkan

en: No available physical devices (%s)
uk: Немає доступних фізичних пристроїв (%s)

en: Failed to create Vulkan for device %u (%s)
uk: Не вдалося створити Vulkan для пристрою %u (%s)

en: %s is not supported for device %u, use only deviceID for matching
uk: %s не підтримується для пристрою %u, використовуйте для зіставлення лише deviceID

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Disabled
uk: Відключено

en: There is no platform with OpenCL support (%s)
uk: Немає платформи з підтримкою OpenCL (%s)

en: failed to get all OpenCL platforms (%s)
uk: не вдалося викликати усі платформи OpenCL (%s)

en: failed to get name for platform %u (%s)
uk: не вдалося отримати для платформи %u (%s)

en: failed to get version for platform %u (%s)
uk: не вдалося отримати версію для платформи %u (%s)

en: failed to find number of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
uk: не вдалося визначити кількість пристроїв OpenCL для платформи '%s %s' (%s)

en: 0 device
uk: 0 пристрій

en: failed to get all of OpenCL devices for platform '%s %s' (%s)
uk: не вдалось отримати всі пристрої OpenCL для платформи '%s %s' (%s)

en: failed to get name for device %u (%s)
uk: не вдалося отримати назву для пристрою %u (%s)

en: failed to get version for device %u (%s)
uk: не вдалося отримати версію для пристрою %u (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_TOPOLOGY_AMD (%s)
uk: Драйвер OpenCL для '%s %s' не підтримує CL_DEVICE_TOPOLOGY_AMD (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s)
uk: Драйвер OpenCL для '%s %s' не підтримує CL_DEVICE_GFXIP_MAJOR_AMD (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s)
uk: Драйвер OpenCL для '%s %s' не підтримує CL_DEVICE_MAX_COMPUTE_UNITS (%s)

en: OpenCL driver for '%s %s' does not support CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) or CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s)
uk: Драйвер OpenCL для '%s %s' не підтримує CL_DEVICE_PCI_DOMAIN_ID_NV (%s), CL_DEVICE_PCI_BUS_ID_NV (%s) чи CL_DEVICE_PCI_SLOT_ID_NV (%s)

en: OpenCL is not supported with your GPU vendor (0x%X)
uk: OpenCL не підтримується вашим виробником (0x%X)

en: Finding devices
uk: Пошук пристроїв

en: Skip devices search (wrong permissions on %s device)
uk: Пропустити пошук пристроїв (невірні права на пристрої %s)

en: Your GPU vendor is unknown: %s (0x%X)
uk: Постачальник графічного процесора невідомий: %s (0x%X)

en: failed to find chipset vendor and model
uk: не вдалося знайти постачальника чи модель чіпсету

en: failed to find graphic card vendor and model
uk: не вдалося знайти постачальника та модель графічної карти

en: Retrieving GPU clocks
uk: Отримання частоти GPU

en: None
uk: Немає

en: PCIe %s (current) / %s (max)
uk: PCIe %s (поточн.) / %s (макс.)

en: Identifying running system
uk: Виявлення запущеної системи

en: failed to identify running system
uk: не вдалося визначити запущену систему

en: Calling libprocps
uk: Виклик libprocps

en: unable to get system uptime
uk: не вдається отримати час безвідмовної роботи системи

en: unable to create meminfo structure
uk: не вдалося створити структуру meminfo

en: Calling libstatgrab
uk: Виклик libstatgrab

en: %i days, %i hours, %i minutes, %i seconds
uk: %i днів, %i годин, %i хвилин, %i секунд

en: Updating benchmark status
uk: Оновлення стану тестів

en: Active
uk: Активний

en: (%u hours left)
uk: (%u годин лишилось)

en: (%u minutes left)
uk: (%u хвилин лишилось)

en: (%u seconds left)
uk: (%u секунд лишилося)

en: Inactive
uk: Неактивний

en: in %u hours
uk: за %u годин

en: in %u minutes
uk: за %u хвилин

en: in %u seconds
uk: за %u секунд

en: an error occurred while starting benchmark
uk: помилка при запуску бенчмарку

en: Finding CPU package in fallback mode
uk: Пошук моделі маркування ЦП у аварійному режимі

en: Your CPU socket is not present in the database ==> %s, codename: %s
uk: Ваш сокет процесора відсутній у базі даних ==> %s, кодове ім'я: %s

en: Calculating CPU multipliers in fallback mode
uk: Підрахунок помножувачів процесора у аварійному режимі

en: Retrieving motherboard information in fallback mode
uk: Отримання інформації про материнську плату в аварійному режимі

en: failed to retrieve motherboard information (fallback mode)
uk: не вдалося отримати інформацію про материнську плату (аварійний режим)

en: Retrieving CPU temperature in fallback mode
uk: Отримання температури процесора в аварійному режимі

en: failed to retrieve CPU temperature (fallback mode)
uk: не вдалося отримати температуру процесора (аварійний режим)

en: Retrieving CPU voltage in fallback mode
uk: Отримання робочої напруги процесора в аварійному режимі

en: failed to retrieve CPU voltage (fallback mode)
uk: не вдалося отримати робочу напругу процесора (аварійний режим)

en: Retrieving CPU frequency in fallback mode
uk: Отримання частоти процесора в аварійному режимі

en: failed to retrieve CPU frequency (fallback mode)
uk: не вдалося отримати частоту процесора (аварійний режим)

en: pkexec: authorization could not be obtained (dialog dismissed)
uk: pkexec: не вдається отримати авторизацію (вимкнутий діалог)

en: pkexec: authorization could not be obtained (not authorized)
uk: pkexec: не вдається отримати авторизацію (немає авторизації)

en: pkexec: command not found
uk: pkexec: команду не знайдено

en: pkexec: unexpected error code
uk: pkexec: неочікуваний код помилки

en: request_handler: case %i not handled
uk: request_handler: випадок %i не опрацьовується

en: CPU
uk: ЦП

en: P-core
uk: П-core

en: E-core
uk: Е-core

en: Core
uk: Ядро

en: Processor
uk: Процесор

en: Caches
uk: Кеші

en: %d %s, %d-way
uk: %d %s, %d-канальний

en: Count
uk: Кількість

en: Clocks
uk: Такти

en: %s associative, %d-%s line size
uk: %s асоціативний, %d-%s розмір кеш-смуги

en: Test
uk: Тест

en: Motherboard
uk: Материнка

en: Chipset
uk: Чіпсет

en: Memory
uk: Пам'ять

en: System
uk: Система

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Graphics
uk: Графіка

en: Cards
uk: Карти

en: Bench
uk: Тест

en: Not started
uk: Не запущено

en: Prime numbers (slow)
uk: Прості числа (повільно)

en: Prime numbers (fast)
uk: Прості числа (швидко)

en: Parameters
uk: Параметри

en: %u mins
uk: %u хв.

en: About
uk: Про програму

en: %s is a Free software that gathers information
    on CPU, motherboard and more.
uk: %s — вільне програмне забезпечення, яке збирає інформацію
    про процесор, материнську плату, та ін.

en: Version %s
uk: Версія %s

en: Author: %s
uk: Автор: %s

en: Site: %s
uk: Сайт: %s

en: License
uk: Ліцензія

en: This software is distributed under the terms of %s
uk: Дане програмне забезпечення поширюється на умовах %s

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY
uk: Дане программне забезпечення надається БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ

en: Start daemon
uk: Активація демона

en: Connected to daemon
uk: Підключення до демона

en: No polkit authentication agent found
uk: Не знайдена аутентифікація агента polkit

en: Ask password to start daemon in background
uk: Потрібний пароль для запуску демона в фоновому режимі

en: BaseFamily
uk: Базова Родина

en: CPU display ("true") family (computed as BaseFamily+ExtendedFamily)
uk: Сімейство процесорів ("правда") (вираховується як розширена родина + базова родина)

en: BaseModel
uk: Базова Модель

en: CPU display ("true") model (computed as (ExtendedModel<<4)+BaseModel)
uk: Відображена ("дійсна") модель процесора (вираховується як (РозширенаМодель<<4)+БазоваМодель)

en: User Mode Driver Version
uk: Версія драйвера користувацького режиму

en: Vulkan Ray Tracing
uk: Трасування променів Vulkan

en: Starting GTK GUI…
uk: Запуск графічного інтерфейсу GTK…

en: failed to import UI in GtkBuilder
uk: не вдалося імпортувати інтерфейс в GtkBuilder

en: Start graphical user interface (GUI) (default)
uk: Запустити графічний інтерфейс (GUI) (за замовчуванням)

en: Start text-based user interface (TUI)
uk: Запустити текстовий інтерфейс (TUI)

en: Dump all data on standard output and exit
uk: Скинути всі дані на стандартнe виведення (stdout) і вийти

en: Run embedded command dmidecode and exit
uk: Запустити вбудовану команду dmidecode і вийти

en: Run embedded command bandwidth and exit
uk: Запустити вбудовану команду bandwidth і вийти

en: Set custom time between two refreshes (in seconds)
uk: Встановити час між двома оновленнями (в секундах)

en: Set default tab (integer)
uk: Встановити вкладку за замовчуванням (ціле число)

en: Select core type to monitor (integer)
uk: Обрати ядро ЦП для моніторингу (ціле число)

en: Select CPU core to monitor (integer)
uk: Обрати ядро ЦП для моніторингу (ціле число)

en: Set custom bandwidth test for CPU caches speed (integer)
uk: Встановити тест швидкості пропускної здатності кешу ЦП (ціле число)

en: Select default graphic card (integer)
uk: Оберіть графічну карту за замовчуванням (ціле число)

en: Start and connect to daemon
uk: Запуск і підключення до демону

en: Verbose output
uk: Розширений опис дій

en: Print help and exit
uk: Показати допомогу і вийти

en: Print version and exit
uk: Показати версію і вийти

en: Print CPUID values in decimal (default is hexadeximal)
uk: Показувати значення CPUID в десятковій системі (за замовчуванням - шістнадцяткова)

en: Disable colored output
uk: Вимкнути колірний вивід

en: Print information for debugging
uk: Показати інформацію для налагодження

en: Print required information to paste in an issue
uk: Показати інформацію, необхідну для вставки у звіт про прмилку

en: Set key mapping for NCurses mode (a[rrows]|e[macs]|i[nverted-T]|v[im])
uk: Встановити комбінації клавіш для режиму NCurses (a [rrows] | e [macs] | i [nverted-T] | v [im])

en: Add default command line arguments
uk: Додати аргументи командного рядка за замовчуванням

en: Enforce the bus clock
uk: Задати тактову частоту шини

en: Read CPUID raw data from a given file
uk: Зчитати неопрацьовані дані CPUID з файлу

en: Only print a message if CPU is not present in the database
uk: Вивести повідомлення, лише у випадку відсутності ЦП у базі даних

en: Usage: %s DISPLAY [OPTIONS]
uk: Використання: %s ПОКАЗАТИ [ОПЦІЇ]

en: Available DISPLAY:
uk: Доступний ДИСПЛЕЙ:

en: Available OPTIONS:
uk: Доступні ОПЦІЇ:

en: Influenceable environment variables:
uk: Змінні середовища, які можна корегувати:

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
uk: Це вільне програмне забезпечення: Ви можете його змінювати і поширювати.

en: See the %s license: <%s>
uk: Переглянути ліцензію %s: <%s>

en: -- %-9s version: %s
uk: -- %-9s версія: %s

en: 
    Oops, something was wrong! %s has received signal %d (%s) and has crashed.
uk: 
    Йой, щось пішло не так! %s отримав сигнал %d (%s) і припинив роботу.

en: 
    Oops, something was wrong! %s has received signal %d (%s) and is trying to recover.
uk: 
    Йой, щось пішло не так! %s отримав сигнал %d (%s) і намагається відновитися.

en: You can open a new issue here, by filling the template as requested:
uk: Ви можете відкрити новий issue тут, заповнивши шаблон відповідно до запиту:

en: an error occurred while setting locale
uk: помилка при встановленні локалізації

en: Selected CPU type (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this CPU)
uk: Обраний тип процесора (%u) не є допустимим (%u є максимальним для цього процесора)

en: failed to change CPU affinitiy to core %u
uk: не вдалося змінити приналежність процесора до ядра %u

en: Selected CPU core (%u) is not a valid number (%u is the maximum for this type of core)
uk: Вибране ядро процесора (%u) не є дійсним числом (%u є максимальним для цього типу ядра)

en: Window is too small!
uk: Вікно є надто малим!

en: Press 'h' to see help.
uk: Натисніть 'h' для отримання допомоги.

en: Welcome in %s NCurses help!
uk: Ласкаво просимо до %s допомоги NCurses!

en: This help describes how to use this Text-based User Interface.
uk: Ця справка описує використання текстового інтерфейсу корстувача.

en: Global keys:
uk: Глобальні клавіші:

en: Press 'left' key or 'tab' key to switch in left tab.
uk: Натисніть клавішу "ліворуч" або "табуляція", щоб переключитися на ліву вкладку.

en: Press 'right' key or 'shift + tab' keys to switch in right tab.
uk: Натисніть клавішу "вправо" або "shift + табуляція", щоб переключитися на праву вкладку.

en: Press 'h' key to see this help.
uk: Натисніть клавішу 'h' для виклику цієї допомоги.

en: Press 'q' key to exit.
uk: Натисніть клавішу 'q', щоб вийти.

en: CPU tab:
uk: Вкладка "ЦП":

en: Press 'next page' key to decrease core type number to monitor.
uk: Натисніть клавішу "next page", щоб зменшити номер типу ядра для моніторингу.

en: Press 'previous page' key to increase core type number to monitor.
uk: Натисніть клавішу "попередня сторінка", щоб збільшити номер типу ядра для моніторингу.

en: Press 'down' key to decrease CPU core number to monitor.
uk: Натисніть клавішу "вниз", щоб зменшити кількості ядер для моніторингу.

en: Press 'up' key to increase CPU core number to monitor.
uk: Натисніть клавішу "вгору", щоб збільшити кількість ядер для моніторингу.

en: Caches tab:
uk: Вкладка "Кеші":

en: Press 'down' key to switch to previous test.
uk: Натисніть клавішу "вниз", щоб перейти до попереднього тесту.

en: Press 'up' key to switch to next test.
uk: Натисніть клавішу "вгору", щоб перейти до наступного тесту.

en: Bench tab:
uk: Вкладка "Тест":

en: Press 'down' key to decrement benchmark duration.
uk: Натисніть клавішу "вниз" для змешення тривалості тесту.

en: Press 'up' key to increment benchmark duration.
uk: Натисніть клавішу "вгору" для збільшення тривалості тесту.

en: Press 'next page' key to decrement number of threads to use.
uk: Натисніть клавішу 'наступна сторінка' для зменшення кількості пов'язаних сторінок.

en: Press 'previous page' key to increment number of threads to use.
uk: Натисніть клавішу 'попередня сторінка' для збільшення кількості пов'язаних сторінок.

en: Press 's' key to start/stop prime numbers (slow) benchmark.
uk: Натисніть клавішу "s" щоб запустити/зупинити тест продуктивності "прості числа (повільно)".

en: Press 'f' key to start/stop prime numbers (fast) benchmark.
uk: Натисніть клавішу "f" щоб запустити/зупинити тест продуктивності "прості числа (швидко)".

en: Graphics tab:
uk: Графіки:

en: Press 'down' key to switch to previous graphic card.
uk: Натисніть клавішу "вниз", щоб перейти до попередньої відеокарти.

en: Press 'up' key to switch to next graphic card.
uk: Натисніть клавішу "вгору", щоб перейти до наступної відеокарти.

en: Press any key to exit this help.
uk: Натисніть будь-яку клавішу, щоб вийти з вікна допомоги.

en: Starting NCurses TUI…
uk: Запуск текстового інтерфейсу NCurses…

en: FATAL ERROR: terminfo database could not be found (try to set TERMINFO environment variable)
uk: КРИТИЧНА ПОМИЛКА: неможливо знайти базу даних terminfo (спробуй встановити змінну середовища TERMINFO)

en: Failed to set up %s terminal (err=%i); falling back to %s
uk: Неможливо встановити %s термінал (err=%i); поворот до %s

en: cannot find unit in '%s' string at position %i
uk: не вдається знайти елемент в рядку '%s' на позиції %i

en: set_cpu_affinity() not supported on this operating system
uk: set_cpu_affinity() не підтримується у цій операційній системі

en: Vendor
uk: Виробник

en: Code Name
uk: Кодова назва

en: Package
uk: Тип корпусу

en: Technology
uk: Технологія

en: Voltage
uk: Напруга

en: Specification
uk: Специфікація

en: Family
uk: Родина

en: Disp. Family
uk: Відобр. родина

en: Model
uk: Модель

en: Disp. Model
uk: Відобр. модель

en: Temp.
uk: Темп.

en: Stepping
uk: Крок

en: Instructions
uk: Інструкції

en: L1 Data
uk: Дані рівня L1

en: L1 Inst.
uk: L1 Інст.

en: Level 2
uk: Рівень 2

en: Level 3
uk: Рівень 3

en: Cores
uk: Ядра

en: Threads
uk: Потоки

en: Core Speed
uk: Тактова частота ядра

en: Multiplier
uk: Множник

en: Bus Speed
uk: Швидкість шини

en: Usage
uk: Використання

en: Size
uk: Розмір

en: Speed
uk: Швидкість

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Revision
uk: Ревізія

en: Brand
uk: Марка

en: Version
uk: Версія

en: Date
uk: Дата

en: ROM Size
uk: Розмір ROM

en: Kernel
uk: Ядро

en: Hostname
uk: Ім'я хоста

en: Uptime
uk: Час роботи

en: Used
uk: Використовується

en: Buffers
uk: Буфери

en: Cached
uk: Кеш

en: Free
uk: Вільно

en: Swap
uk: Підкачка (Своп)

en: Driver
uk: Драйвер

en: UMD Version
uk: Версія UMD

en: Compute Unit
uk: Одиниця обчислення

en: VBIOS Version
uk: Версія VBIOS

note: #-#-#-#-#  source_ui.pot (cpu-x )  #-#-#-#-# Setting: "Interface" tab
en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Temperature
uk: Температура

en: Core Voltage
uk: Напруга ядра

en: Power Avg
uk: Средн. потужність

en: Memory Used
uk: Вживана пам'ять

en: Resizable BAR
uk: Змінюваний BAR (PCIe)

en: OpenGL Version
uk: Версія OpenGL

en: Vulkan Version
uk: Версія Vulkan

en: OpenCL Version
uk: Версія OpenCL

en: Score
uk: Результат

en: Run
uk: Запуск

en: Duration
uk: Тривалість

en: bytes
uk: байти

note: TRANSLATORS: initials for kilobyte (10³): please put initials (keep it short)
en: kB
uk: кБ

note: TRANSLATORS: initials for megabyte (10⁶): please put initials (keep it short)
en: MB
uk: МБ

note: TRANSLATORS: initials for gigabyte (10⁹): please put initials (keep it short)
en: GB
uk: ГБ

note: TRANSLATORS: initials for terabyte (10¹²): please put initials (keep it short)
en: TB
uk: ТБ

note: TRANSLATORS: initials for kibibyte (2¹⁰): please put initials (keep it short)
en: KiB
uk: КіБ

note: TRANSLATORS: initials for mebibyte (2²⁰): please put initials (keep it short)
en: MiB
uk: МіБ

note: TRANSLATORS: initials for gibibyte (2³⁰): please put initials (keep it short)
en: GiB
uk: ГіБ

note: TRANSLATORS: initials for tebibyte (2⁴⁰): please put initials (keep it short)
en: TiB
uk: ТіБ

en: Cache
uk: Кеш

note: Setting: refresh time for UI
en: Refresh time
uk: Час оновлення

note: Setting: automatic GUI theme
en: Automatic
uk: Автоматична

note: Setting: default tab at startup
en: Default tab
uk: Вкладка за замовчуванням

note: Setting: default CPU core at startup
en: Default CPU core
uk: Ядро процесора за замовчуванням

note: Setting: default cache test at startup
en: Default cache test
uk: Тест кешу за замовчуванням

note: Setting: print CPUID values in decimal or hexadecimal
en: Print CPUID values in decimal
uk: Вивести значення CPUID у десятковому вигляді

note: Setting: default graphic card at startup
en: Default graphic card
uk: Графічна карта за замовчуванням

note: Setting: default CPU core at startup
en: Default core type
uk: Тип ядра за замовчуванням

note: Setting: "Startup" tab
en: Startup
uk: Початова
