cpu-x - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Calling bandwidth
af: Besig om bandwydte op te roep

en: Calculating CPU usage
af: Besig om SVE-gebruik te bereken

en: %s (subject) / %s (issuer)
af: %s (onderwerp) / %s (uitreiker)

en: Calling dmidecode
af: Besig om dmidecode op te roep

en: %s (configured)
af: %s (gekonfigureer)

en: %s (max)
af: %s (maksimum)

en: %s (min)
af: %s (minimum)

en: Your CPU is not present in the database ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i
af: Jou SVE is nie in die databasis teenwoordig nie ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i

en: Your CPU is not present in the database ==> %s, part number: 0x%x, codename: %s
af: Jou SVE is nie in die databasis teenwoordig nie ==> %s, part number: 0x%x, codename: %s

en: Finding CPU technology
af: Besig om SVE-tegnologie te vind

en: unknown
af: onbekend

en: Calling libcpuid for retrieving static data
af: Besig om libcpuid op te roep om statiese data te verkry

en: failed to call libcpuid (%s)
af: kon nie libcpuid oproep nie (%s)

en: Calling libcpuid for retrieving dynamic data
af: Besig om libcpuid op te roep om dinamiese data te verkry

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR static values
af: Besig om libcpuid op te roep om SVE MSR statiese waardes te verkry

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR dynamic values
af: Besig om libcpuid op te roep om SVE MSR dinamiese waardes te verkry

en: Finding OpenCL API version
af: Besig om OpenCL API-weergawe te vind

en: pci_access is not properly initialized: it is a common issue when %s was built with a lower libpci version.
    Check that libpci %s library is present on your system. Otherwise, please rebuild %s.
af: pci_access is nie behoorlik geïnisialiseer nie: dit is 'n algemene probleem wanneer %s gebou is met 'n laer libpci-weergawe.
    Maak seker dat libpci %s biblioteek op jou stelsel teenwoordig is. Andersins, herbou asseblief %s.

en: No kernel driver in use for graphic card at path %s
af: Geen kerneldrywer in gebruik vir grafiese kaart by pad %s

en: Your GPU kernel driver is unknown: %s
af: Jou GPU-kerneldrywer is onbekend: %s

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Finding Vulkan API version
af: Besig om Vulkan API-weergawe te vind

en: failed to call vkCreateInstance (%s)
af: kon nie vkCreateInstance oproep nie (%s)

en: %s is not supported
af: %s word nie ondersteun nie

en: failed to call vkEnumeratePhysicalDevices (%s)
af: kon nie vkEnumeratePhysicalDevices oproep nie (%s)

en: No available Vulkan devices
af: Geen beskikbare Vulkan-toestelle

en: No available physical devices (%s)
af: Geen beskikbare fisiese toestelle (%s)

en: Failed to create Vulkan for device %u (%s)
af: Kon nie Vulkan skep vir toestel %u nie (%s)

en: %s is not supported for device %u, use only deviceID for matching
af: %s word nie ondersteun vir toestel %u nie, gebruik slegs toestelID vir ooreenstemming
