cpu-x - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: %i days, %i hours, %i minutes, %i seconds
eo: %i tagoj, %i horoj, %i minutoj, %i sekundoj

en: System
eo: Sistemo

en: Operating System
eo: Operaciumo

en: About
eo: Pri

en: About CPU-X
eo: Pri CPU-X

en: Version %s
eo: Versio %s

en: License
eo: Permesilo

en: Name
eo: Nomo

en: Kernel
eo: Kerno

en: Hostname
eo: Gastiga nomo

en: Uptime
eo: Funkciada daŭro

en: Used
eo: Uzata

en: Buffers
eo: Bufroj

en: Cached
eo: Kaŝmemorigita

en: Free
eo: Libera

en: Swap
eo: Permutaĵo

note: #-#-#-#-#  source_ui.pot (cpu-x )  #-#-#-#-# Setting: "Interface" tab
en: Interface
eo: Fasado

en: Settings
eo: Agordoj

en: Close
eo: Fermi
