cpu-x - en to tzm translation catalogue (28 entries)

en: Calling bandwidth
tzm: Aɣuri n bandwidth

en: in %u hours
tzm: g %u tsragin

en: Calculating CPU usage
tzm: Asiḍen n asemres n CPU

en: None
tzm: Walu

en: %d %s, %d-way
tzm: %d%s, %d-aɣaras

en: %s associative, %d-%s line size
tzm: %s amsmun, %d-%s s wadur

en: Test
tzm: Turimt

en: Motherboard
tzm: Taflut taymmat

en: BIOS
tzm: ABIYUS

en: Memory
tzm: Tiktit

en: System
tzm: Anegraw

en: %u mins
tzm: %u sdin

en: About
tzm: Γef

en: Version %s
tzm: Taleqqimt %s

en: Site: %s
tzm: Asit: %s

en: Technology
tzm: Tatikenulujit

en: Voltage
tzm: Asevolt

en: Family
tzm: Tawacunt

en: Model
tzm: Azurt

en: Revision
tzm: Azzeray

en: Usage
tzm: Asemres

en: Size
tzm: Tiɣzi

en: Speed
tzm: Tazzla

en: Brand
tzm: Tamatart

en: Version
tzm: Taleqqimt

en: Date
tzm: Asakud

en: Kernel
tzm: Tuẓemt

en: Free
tzm: Baṭel
