cups-pk-helper - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Add/Remove/Edit a local printer
fi: Lisää/poista/muokkaa paikallinen tulostin

en: Add/Remove/Edit a printer
fi: Lisää/poista/muokkaa tulostin

en: Add/Remove/Edit a remote printer
fi: Lisää, poista tai muokkaa etätulostinta

en: Change printer settings
fi: Muuta tulostinasetuksia

en: Restart/Cancel/Edit a job
fi: Käynnistä uudelleen, peru tai muokkaa työtä

en: Restart/Cancel/Edit a job owned by another user
fi: Käynnistä uudelleen, peru tai muokkaa toisen käyttäjän työtä

en: Set a printer as default printer
fi: Aseta tulostin oletustulostimeksi
