cups-pk-helper - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Add/Remove/Edit a class
ka: კლასის დამატება/ამოღება/რედაქტირება

en: Add/Remove/Edit a local printer
ka: ლოკალური პრინტერის დამატება/ამოღება/რედაქტირება

en: Add/Remove/Edit a printer
ka: პრინტერის დამატება/ამოღება/რედაქტირება

en: Add/Remove/Edit a remote printer
ka: შორეული პრინტერის დამატება/ამოღება/რედაქტირება

en: Change printer settings
ka: პრინტერის პარამეტრების შეცვლა

en: Enable/Disable a printer
ka: პრინტერის ჩართვა/გამორთვა

en: Get list of available devices
ka: ხელმისაწვდომი მოწყობილობების ჩვენება

en: Get/Set server settings
ka: სერვერის პარამეტრების მიღება/დაყენება

en: Privileges are required to add/remove/edit a class.
ka: კლასის დასამატებლად/ამოსაღებად/რედაქტირებისთვის საჭიროა პრივილეგია.

en: Privileges are required to add/remove/edit a local printer.
ka: ლოკალური პრინტერის დასამატებლად/ამოსაღებად/რედაქტირებისთვის საჭიროა პრივილეგია.

en: Privileges are required to add/remove/edit a printer.
ka: პრინტერის დასამატებლად/ამოსაღებად/რედაქტირებისთვის საჭიროა პრივილეგია.

en: Privileges are required to add/remove/edit a remote printer.
ka: შორეული პრინტერის დასამატებლად/ამოსაღებად/რედაქტირებისთვის საჭიროა პრივილეგია.

en: Privileges are required to enable/disable a printer, or a class.
ka: პრინტერის ან კლასის ჩასართველად/გამოსართველად საჭიროა პრივილეგია.

en: Privileges are required to get list of available devices.
ka: ხელმისაწვდომი მოწყობილობების სიის მისაღებად საჭიროა პრივილეგია.

en: Privileges are required to get/set server settings.
ka: სერვერის პარამეტრების დასაყენებლად/მისაღებად საჭიროა პრიბილეგია.

en: Set a printer as default printer
ka: პრინტერის ნაგულისხმებად დაყენება
