aptitude 0.4.11.11 - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Ok
ast: Aceutar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: yes_key
ast: s

en: no_key
ast: n
