aptitude - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Bad format parameter
dz: ཚད་བཟུང་གི་རྩ་སྒྲིག་བྱང་ཉེས།

en: Ok
dz: བཏུབ།

en: Yes
dz: བཏུབ།

en: No
dz: མི་བཏུབ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད།

en: Not enough resources to create thread
dz: ཐེ་རེཌི་གསར་བསྐྲུན་འམད་ནིའི་་དོན་ལུ་ ཐོན་ཁུངས་ལངམ་སྦེ་མེད།

en: Ouch!  Got SIGTERM, dying..
dz: ཨའུཅི! སིག་ཊམ་ཐོབ་ཅི། ཤི་རྐྱེན་བྱུང་དོ་..

en: Ouch!  Got SIGSEGV, dying..
dz: ཨའུཅི!སིག་སེགཝི་ཐོབ་ཅི། ཤི་རྐྱེན་བྱུང་དོ..

en: Ouch!  Got SIGABRT, dying..
dz: ཨའུཅི! སི་བརཊི་ཐོབ་ཅི། ཤི་རྐྱེན་བྱུང་དོ..

en: Ouch!  Got SIGQUIT, dying..
dz: ཨའུཅི! སིག་ཀེཡུཊི་ཐོབ་ཅི། ཤི་རྐྱེན་བྱུང་དོ..

en: Unable to load filename: the string %ls has no multibyte representation.
dz: ཡིག་སྣོད་ཀྱི་མིང་ཕབ་ལེན་འབད་མ་ཚུགས། ཡིག་རྒྱུན་%lsདེ་ལུ་མལ་ཊི་བའིཊི་ཁྱད་ཚབ་མེད།

en: TOP LEVEL
dz: གནས་རིམ་དྲག་ཤོས།
