aptitude - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Bad format parameter
el: Λανθασμένη παράμετρος διαμόρφωσης

en: Ok
el: Εντάξει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Οχι

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Not enough resources to create thread
el: Ανεπαρκείς πηγές για την δημιουργία νήματος

en: Ouch!  Got SIGTERM, dying..
el: Ωχ!  Έλαβα το σήμα SIGTERM, έφυγα..

en: Ouch!  Got SIGSEGV, dying..
el: Ωχ!  Έλαβα το σήμα SIGSEGV, έφυγα..

en: Ouch!  Got SIGABRT, dying..
el: Ωχ!  Έλαβα το σήμα SIGABRT, έφυγα..

en: Ouch!  Got SIGQUIT, dying..
el: Ωχ!  Έλαβα το σήμα SIGQUIT, έφυγα..

en: yes_key
el: Ν

en: no_key
el: Ο

en: Unable to load filename: the string %ls has no multibyte representation.
el: Αδυναμία φόρτωσης ονόματος αρχείου: η συμβολοσειρά %ls δεν έχει αναπαράσταση multibyte.

en: TOP LEVEL
el: ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ
