aptitude - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Bad format parameter
sk: Nesprávny formát parametra

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Not enough resources to create thread
sk: Nedostatok zdrojov na vytvorenie vlákna

en: Ouch!  Got SIGTERM, dying..
sk: Au!  Dostali sme SIGTERM, program sa ukončuje..

en: Ouch!  Got SIGSEGV, dying..
sk: Au!  Dostali sme SIGSEGV, program sa ukončuje..

en: Ouch!  Got SIGABRT, dying..
sk: Au!  Dostali sme SIGABRT, program sa ukončuje..

en: Ouch!  Got SIGQUIT, dying..
sk: Au!  Dostali sme SIGQUIT, program sa ukončuje..

en: yes_key
sk: y

en: no_key
sk: n

en: Unable to load filename: the string %ls has no multibyte representation.
sk: Nedá sa načítať názov súboru: reťazec %ls nemá žiadnu multibajtovú reprezentáciu.

en: TOP LEVEL
sk: NAJVYŠŠIA ÚROVEŇ
