aptitude - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Ok
uk: Гаразд

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Cancel
uk: Скасувати

en: yes_key
uk: t

en: no_key
uk: h
