d-feet master - en to sv translation catalogue (11 entries)

note: (itstool) path: info/desc
en: The <app>d-feet</app> help.
sv: <app>d-feet</app>-hjälpen.

note: (itstool) path: page/title
en: <media type="image" mime="image/png" src="figures/icon.png">[icon]</media> <app>d-feet</app> Help
sv: <media type="image" mime="image/png" src="figures/icon.png">[icon]</media> Hjälp för <app>d-feet</app>

note: (itstool) path: page/p
en: This is for d-feet - a dbus debugger.
sv: Detta är för d-feet - en dbus-felsökare.

note: (itstool) path: section/title
en: Contents
sv: Innehåll

note: (itstool) path: info/desc
en: Basic usage of d-feet
sv: Grundläggande användning av d-feet

note: (itstool) path: page/title
en: Basics
sv: Grunder

note: (itstool) path: section/title
en: Quick guide
sv: Snabbguide

note: (itstool) path: section/p
en: Here is the quick guide howto use d-feet
sv: Här är snabbguiden över hur d-feet används

note: (itstool) path: item/p
en: Select a bus you want to connect to (System Bus or Session Bus)
sv: Välj en buss du vill ansluta till (systembuss eller sessionsbuss)

note: (itstool) path: item/p
en: Select a service you want information about
sv: Välj en tjänst du vill ha information om

note: (itstool) path: item/p
en: Select a property or a method of the service
sv: Välj en egenskap eller metod hos tjänsten
