d-feet master - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Debug D-Bus applications
eu: Araztu D-Bus aplikazioak

en: A simple application for debugging the message bus system D-Bus. D-Feet can be used to inspect D-Bus interfaces of running programs and invoke methods on those interfaces.
eu: D-Bus mezuen bus-sistema arazteko aplikazio sinplea. D-Feet exekuzioan dauden programen D-Bus interfazeak ikuskatzeko eta interfaze horien metodoak deitzeko erabili daiteke.

en: D-Bus Debugger
eu: D-Bus araztailea

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: debug;d-bus;dbus;dfeet;
eu: araztu;d-bus;dbus;dfeet;

en: Add a Connection
eu: Gehitu konexio bat

en: See http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses
eu: Ikus http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses

en: Address:
eu: Helbidea:

en: Execute D-Bus Method
eu: Exekutatu D-Bus metodoa

en: _Execute
eu: _Exekutatu

en: Method name:
eu: Metodoaren izena:

en: Object Path:
eu: Objektuaren bidea:

en: Interface:
eu: Interfazea:

en: Bus Name:
eu: Bus-izena:

en: Method input
eu: Metodoaren sarrera

en: Method output
eu: Metodoaren irteera

en: Pretty print
eu: Irteera formateatuta

en: Source
eu: Iturburua

en: Method execution
eu: Metodo-exekuzioa

en: Number of method executions
eu: Metodo-exekuzioen kopurua

en: Average method execution time in seconds
eu: Metodo-exekuzioaren batez besteko denbora segundotan

en: Min:
eu: Gutxien:

en: Minimal method execution time in seconds
eu: Metodo-exekuzioaren gutxieneko denbora segundotan

en: Max:
eu: Gehien:

en: Maximal method execution time in seconds
eu: Metodo-exekuzioaren gehieneko denbora segundotan

en: Unique name:
eu: Izen bakarra:

en: Name:
eu: Izena:

en: Introspecting...
eu: Introspekzioa egiten…

en: Object path
eu: Objektuaren bidea

en: Connect to System Bus
eu: Konektatu sistemaren bus-arekin

en: Connect to Session Bus
eu: Konektatu saioaren bus-arekin

en: Connect to other Bus
eu: Konektatu beste bus batekin

en: Close Bus
eu: Itxi bus-a

en: About D-Feet
eu: D-Feet aplikazioari buruz

en: Help
eu: Laguntza
